reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Dziewczyny mam pytanko dzisiaj dalam malemu pierwszy raz warzywka w pomidorach z indykiem czy jakos tak to sie nazywa i maly dostal wysypke mozliwe ze po godzinie od zjedzenia zeby tak zareagowal????????
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko dzisiaj dalam malemu pierwszy raz warzywka w pomidorach z indykiem czy jakos tak to sie nazywa i maly dostal wysypke mozliwe ze po godzinie od zjedzenia zeby tak zareagowal????????


wlasnie lecial program na TVN STYLE o dzieciach i byla mowa o alergiach i dziecko moze zareagowac alergicznie juz po godzinie od zjedzenia a moze nawet po tygodniu :tak:
 
karina wspolczuje tych uczulen, a co na to wasz pediatra?z tego co widze to ty juz sie pogubilas na co ma uczulenie a na co nie, ja to bym zrezygnowala ze wszystkiego-tylko mleko. poczekala az zniknie uczulenie i wprowadzala od nowa wszystko powolutku obserwujac. po co meczyc dzieciaka
 
karina wspolczuje tych uczulen, a co na to wasz pediatra?z tego co widze to ty juz sie pogubilas na co ma uczulenie a na co nie, ja to bym zrezygnowala ze wszystkiego-tylko mleko. poczekala az zniknie uczulenie i wprowadzala od nowa wszystko powolutku obserwujac. po co meczyc dzieciaka

Ja juz to robilam kilka razy i ciezko jest mi wychwycic bo wyeliminowalam wszystko bylismy tylko na mleku i potem powoli wprowadzalam nowe rzeczy i bylo oki a nagle pojawia sie to i nie wiadomo od czego
 
reklama
karina qrcze no:-(wspolczuje:no: teraz pelno jest tych alergii i nie wiadomo od czego. Moja mala tez ma od dwoch tyg szorstkie lokcie i tez juz zglupialam...

u nas jest to samo. łokcie chwytało na poczatku.:-(
po zmianie mleka i podawaniu syropku przeszło ale tylko na chwilę. teraz znów się zaczynam.
jadez młodym do alergologa bo masakra juz z tym wszytskim.
 
Do góry