reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Kathe, Inga dostaje obiad ok. 14-15. Co do drugiego pytania to nie mam pojęcia, bo Inek jest butelkowa i je tylko dwa razy dziennie mleko i jeden raz ok.23-24
 
reklama
kathe ja karmie kiedy on chce - czasem 5 razy dziennie a czasen 10, nie licze wiec nie wiem czy nam wypadl jeden posilek czy nie, sloiczek to tak roznie od 12-15 daje, zalezy kiedy cycusial ostatnio, ale jak ty masz stale pory karmienia to spokojnie mozesz juz teraz zastapic jedno cycolenie sloiczkiem plus woda.

ja w sobote malemu kupilam niekapek tomi tipple czy jak to sie tam pisze to jak narazie rewelacji nie zrobil, soczek wypil moze z 10 ml przez caly dzien, ale to moze dlatego ze soczku nie lubi??:sorry2:
a wczesniej jak mu dalam wode o smaku truskawek specjalna dla baby to wiecej mi wypil, ale po paru godzinach zwrocil :-:)baffled:

a i ja narazie daje tylko sloiczki bo po 1 nie mam czasu gotowac i bawic sie w papki a po 2 maly jak zje pol stoika to max, wiec takiej ilosci nie oplaca sie gotowac.

wczoraj jak bylismy u dziadkow to tesciowa chciala mu dac zjesc platki owsiane blyskawiczne dla doroslych :-D:-D ale nie dalam
 
kathe ja karmie kiedy on chce - czasem 5 razy dziennie a czasen 10, nie licze wiec nie wiem czy nam wypadl jeden posilek czy nie, sloiczek to tak roznie od 12-15 daje, zalezy kiedy cycusial ostatnio, ale jak ty masz stale pory karmienia to spokojnie mozesz juz teraz zastapic jedno cycolenie sloiczkiem plus woda.

ja w sobote malemu kupilam niekapek tomi tipple czy jak to sie tam pisze to jak narazie rewelacji nie zrobil, soczek wypil moze z 10 ml przez caly dzien, ale to moze dlatego ze soczku nie lubi??:sorry2:
a wczesniej jak mu dalam wode o smaku truskawek specjalna dla baby to wiecej mi wypil, ale po paru godzinach zwrocil :-:)baffled:

a i ja narazie daje tylko sloiczki bo po 1 nie mam czasu gotowac i bawic sie w papki a po 2 maly jak zje pol stoika to max, wiec takiej ilosci nie oplaca sie gotowac.

wczoraj jak bylismy u dziadkow to tesciowa chciala mu dac zjesc platki owsiane blyskawiczne dla doroslych :-D:-D ale nie dalam

Tez mam niekapka z tej firmy i u nas sie przyjął . Co do soczków to Kacper lubi Hippa. Wczoraj chciałam dać mu do picia przegotowana wodę to nie smakuje mu ani troszkę hihi (zresztą sie mu nie dziwie ja też nie lubię pic wody :-))
 
tez masz takiego ze wyglada jak sutek? :laugh2::laugh2:

Mam taki tylko inny kolor
butelki085he6.jpg
 
reklama
a Hania niekapka nie lubi
traktuje go jak gryzak :-D
dlatego soczki nadal pijemy z butelki
 
Do góry