reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

ja zeby wyeliminowac posilek nocny jak tylko Madzia zaczynala sie wiercic dawalam jej smoczka, chyba 2 czy 3 noce nam to zajelo i od ok mieisaca je ostatni posilek ok 19-19:30 a kolejny ok 5 rano
 
reklama
Bira poszła Indze ta kupka po soczku ze śliwek???
Ja mam problem dałam dzisiaj deserek Hippa ze śliwek i trochę soczku ale katastrofa bo nic nie idzie od 2 dni wczoraj tylko bączki
Ratunku nawet czopki nie pomagają jutro zapodam Lactulosum
 
mamcie mam pytanko powiedzcie mi czy kaszke (taką gęstą hihi jedzona łyżeczką:-)) dajecie maluchom na mleku czy jakąś inną na wodzie czy jaK:-) bo ja dziś Kapikowi zrobiłam 150 ml. mleka + 3,5 łyżki kaszki bobovity bananową i zjadł prawie całość:-) w szoku byłam:-) bo on tyle mleka to pije tylko ok. 19...i to ostatnio nawet nie zawsze:-)

więc z góry dziękuję za odpowiedzi bo ja nie wiem;-)

Sabinko ja daje kaszke z Nestle robioną na mleku o smaku jabłkowo-bananowym i mały zawsze wcina 150-210ml tej kaszki wyjątkowo mu smakuje.

ja daje malucha kaszke mleczno ryzowa:-)

Dziewczyny ja mam taki problem...był czas ze Adas zjadał ok 18 potem spał do 4 rano i było super teraz zaczoł sie budzic w nocy ok 1 na posiłek a drugi ok 5:-( ok 18 potrafi zjesc 180kaszki i popic 100ml herbatki wiec teoretycznie powinien byc najedzony ale on i tak budzi sie w nocy na 180 kaszki lub mleka juz nie wiem co robic aby zlikwidowac ten jeden posiłek nocny...macie jakies pomysły

tylko ze Adas nie akceptuje smoczka:-(

Kunda ja odzwyczajałam Doriana jakiś miesiąc temu od nocnego jedzenia bo podobnie mi sie budził jak Tobie.
Ja zaczynałam od herbatek,jak sie budzil dawałam mu popić herbatkę,po kilku dniach herbate zaminiłam na wodę,az do całkowitego wyeliminowania
w tej chwili zdarza mu sie przebudzić,to zawsze obok poduszki stoi butelka z soczkiem Hippa bądz Gerbera i tylko popije z 3 łyki i spi dalej.POLECAM.


A co do nowo wypróbowanych jedzonek to polecam kolejno:
moz-screenshot.jpg
4700_jab-wino_z_ryz.jpg
kleik-ryzowy-z-owocami.jpg
czarne-jagody-z-jablkie.jpg

potrawka-z-ziemniakami-.jpg
kaszka-ryzowa-z-mlekiem.jpg
300dpi--kaszka-mleczna-.jpg


1)Jabłka i winogrona z ryżem
2)Kleik ryżowy z owocami
3)czarne jagody z jabłkiem
4)potrawka z ziemniakami i królikiem
5)Przysmak na dobranoc-kaszka ryżowa z mlekiem i owocami
6)kaszka mleczna z biszkoptami
ORAZ
nektar-bananowy.jpg
Nektar bananowy
POLECAM
 

Dzięki. Chyba go zamówię bo fajniutki jest:-)

Co do słoiczków, które wkleiłaś mojej jagody absolutnie nie podeszły. Gięła się i wrzeszczała jak najęta. A innych nawet nie widziałam:eek:

ja daje malucha kaszke mleczno ryzowa:-)

Dziewczyny ja mam taki problem...był czas ze Adas zjadał ok 18 potem spał do 4 rano i było super teraz zaczoł sie budzic w nocy ok 1 na posiłek a drugi ok 5:-( ok 18 potrafi zjesc 180kaszki i popic 100ml herbatki wiec teoretycznie powinien byc najedzony ale on i tak budzi sie w nocy na 180 kaszki lub mleka juz nie wiem co robic aby zlikwidowac ten jeden posiłek nocny...macie jakies pomysły

Kunda moja budzi się co 2-3 godziny w nocy:baffled::wściekła/y: Nie mogę jej odzwyczaić:wściekła/y: Próbowałam dawać herbatki, soczki, ale zaraz jest krzyk, smoczek też nie działa:crazy:

Bira poszła Indze ta kupka po soczku ze śliwek???
Ja mam problem dałam dzisiaj deserek Hippa ze śliwek i trochę soczku ale katastrofa bo nic nie idzie od 2 dni wczoraj tylko bączki
Ratunku nawet czopki nie pomagają jutro zapodam Lactulosum

Kochana poszła, poszła i to bardzo:-);-) Od stópek po szyję:-)
 
women ........a od ktorej do ktorej dorianek spi
niki dostaje jesc kolo 20 i spi do 4,5 karmienie i dalej do 8 ja bym chciala zeby spal do 6,7 .....czy moze za duzo wymagam ??
czyli jednym slowem mamy w nocy 1 karmienie ....chcialybym zeby go nie bylo
 
reklama
Do góry