reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

Blanka też nie przepada za jajkiem, jajecznicą, jedynie w zupce żółtko zje. Chlebek ostatnio jest beee i wędlinka.
Drugie dania typu ziemniaczek, mięsko, warzywko, ryż, kasza jest beee. Posępi od nas parę kęsów ale jak ma zjeść swoje to nie. Dlatego wciąga zupy każde z mięskiem. Może jak jej więcej ząbków wyjdzie to problem zniknie choć z kawałkami sobie radzi super, od dawna nie ma papek.
Ona jest ciężka na nowości, musi się do nich przekonać. Ona nie ma czasu na jedzenie.
 
reklama
A ja nie mogę jak moje dziecię nie śpi chipsów zajadać, bo JAcek robi mi wojnę, że chce i potrafi tak płakać, jakby w ogóle od tygodnia karmiony nie był:szok::szok::szok::szok:
 
Lucy - ja lubuję się w polędwicy sopockiej i Ola też ją je
Anik- Ola je pasztet własnej roboty, jajecznicę na maśle robiłam ale nie bardzo lubi. Wszelki wypieki w tym pączki robi teściowa, więc nie wiem, ale mogę ją zapytać. Wypróbowałam tak jak kiedyś pisałaś o mieszance łakoci i u nas nie wypaliło. Tak jak myślałam wszystko wylądowało na podłodze i była fajna zabawa przy miażdżeniu :wściekła/y:
 
A Krzyś odkąd chory nie chce jesc nic co nnie jest cycusiem.. Jak wczesniej zjadał słoi 260 to teraz ani połowy 190 zaraz leży i czeka na cyca Kasza jest be chleb wedlina jajo (chociaz dzis troche jajecznicy zjadł) nie mówiac o owocach

cyce mam jak w 3 dobie po urodzeniu;-)
 
Madziu współczuję, Blanka też mniej je ale robię jej mniejsze porcje a częściej, ja bym zwariowała jakbym miała ją teraz karmić tylko cycem.
 
Kupiłam mus truskawkowy " Bakuś " Bakomy i sie zawiodłam. Strasznie słodkie, ulepek. Już więcej tego nie kupię. Porzeczkowy trochę lepszy.
 
Dałam Martusi na drugie śniadanie twarożek wymieszany ze startym jabłuszkiem i (też startym) jednym biszkopcikiem. Bardzo jej smakowało:tak: (mnie też, jak oblizałam łyżkę:happy:). Polecam!
 
reklama
Do góry