reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

malaga no to rzeczywiscie mal tchorz i akrobata z twojego pieska ;)

No i jak tam dzisiaj humorki dopisuja? Ja od wczoraj zaczelam po raz trzeci akcje "nauka". ::)
Poza tym nic nowego, czekam na plodne dni zeby znowu dostac szalu hihi ;D

anusia79 kuruj sie mocno i wracaj do zdrowka jak najszybciej!
 
reklama
witam dziewczyny :)
Nudząc sie z ranka postanowiłam do was zajrzeć bo już dawno nie byłam. Brak czasu, całodzienne nudności, chętnie sie tym ostatnim z kimś podzielę ;). Zresztą pewnie nie będę musiała bo niedługo kazda z was bedzie miala takie umilenie dnia ;D
Malaga świetny psotnik z tego twojego pieska, może zniesie nastepną wizytę lepiej.
Agutek dawno nie widzialam twojego suwaczka no i proszę już masz same 2 na nim a pamiętam jak byla 6. Jak ten czas leci
 
Dziewczynki fajne macie psiaki-psotniki ;)
cleo ja bym chętnie wzięła nudności oby tylko fasolke mieć :) na pewno niedługo ci minąa będziesz jeszcze je wspominać :)
 
cleo28 pisze:
Agutek dawno nie widzialam twojego suwaczka no i proszę już masz same 2 na nim a pamiętam jak byla 6. Jak ten czas leci


Mi sie wydaje, ze czas sie wlecze. Ale masz racje - niedawno bylo 6 z przodu :)
A tobie cleo28 zycze abyc sie czula coraz lepiej i nudnosci zostawily cie w spokoju ;)
 
Witajcie Wpadkowiczki :) :) :)

Dawno do Was nie zaglądałam ;)...dokładnie jeden dzień ;D

Malaga...faktycznie ten Twój psiak to jest cwaniaczek ;) :D

Agutku...dalej stosuję twoją metodę ;) :)...i co prawda mąż jeszcze nic nie wspomniał o dziecki...ale przynajmniej jest spokój...bo ja sie nie wkurzam na niego a on na mnie ::) ::) ::)

Elżbietko...rekordzistko...no i dlaczego ta @ za nic w świecie nie chce do ciebie przyjść ??? Może trzeba ją potraktować jeszcze inym sposobem ::)...coś wspominałaś o zastrzykach, prawda??

Miłego wieczorku i wocnej nocki dziewczynki :) :) :)

P.S. Malaga...ty chyba tez jesteś fanką LOST...no bo dzisiaj serialek...
 
monika3 pisze:
[Agutku...dalej stosuję twoją metodę ;) :)...i co prawda mąż jeszcze nic nie wspomniał o dziecki...ale przynajmniej jest spokój...bo ja sie nie wkurzam na niego a on na mnie ::) ::) ::)

No to najwazniejsze, spokoj odgrywa duza role w staraniach o fasolke ;) Ja oczywiscie sama kiepsko potrafie stosowac ta metode, bo mi sie geba nie zamyka. Na szczescie maz dzielnie jeszcze mnie slucha, ale oczywiscie zapewne do czasu. Nazbiera sie tego i znowu sie zirytuje ;) Poki co korzystam i peplam, peplam, peplam O0

monika3 pisze:
P.S. Malaga...ty chyba tez jesteś fanką LOST...no bo dzisiaj serialek...


A co to jest w ogole to LOST ??? Co to za serial ???
 
Ale numer, w poprzednim poscie chcialam napisac ze "maz mnie w y s l u c h u j e" i forum wyrzucalo mi kilka literek z tego wyrazu....zgadnijcie jakich. ;) A ja jak debilka trzy razy poprawialam ten wyraz bo ciagle mi zjadalo literki. W koncu sierota sie skapnelam ze chodzi o ten niby brzydki wyraz i zamienialam je na "slucha" ;D
Niby fajny pomysl, ze zabrania uzywania przeklenstw, ale glupota ze wylapuje literki z zupelnie innych wyrazow...bo przeciez ja nie przeklinalam ::)
 
reklama
Do góry