reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
Ju pisze:
Malaguś A dlaczego taka rozpiętość jest na suwaczkach... ???  :)
Mężul już wie... ???  ;D

Mężul jeszcze nie wie.. Je teraz obiad, odpocznie chwilę i mu powiem ;) Trzymajcie kciuki ;)

A co do suwaczków - chodzi chyba o to, że "działają" w różnych strefach czasowych.. Różnica dosłownie kilku godzin..
 
Malaga GRATULUE ci wpadeczki ;) ja zaczynam staranka w lipcu bo wtedy mój misiulek przyeżdża :laugh: i już nie moge sie doczekać, i mam nadzieje że mi taka wpadeczka też sie przytrafi, niedawno odstawiłam tabletki anty i cykl mi sie troszke skrocił dlatego postanowiłam zabardzo nie kombinować, nie obiczać i może jakać WPADECZKA będzie??? :)
Dziewczyny ja mam jeszcze takie małe pytanko - czy piersi bolą Was w czasie owulacji (na jakieś 2tygodnie przed okresem bo ostatnio tak miałam a nigdy wcześniej to mi się nie zdarzyło) czy tylko pare dni przed okresem (tak zawsze miałam kiedyś)...pozdrawiam...i życze owocnych wpadeczek ;)
 
Czasami sobie Was czytuję i wspominam swoje starania
Jak pierwszy raz napisałam swój post prosząć o radę pierwszą osobą która pomogła mi i odpowiedziała wyczerpująco na moje wątpliwości i pewnie głupkowate pytanka była MALAGA - osoba do której zawsze miałam jakis sentyment ....

Właśnie w wątku lista - poczytałam że nadszedła czas i udało sie będziesz mamą - [size=10pt]strasznie się cieszę i skłądam serdeczne gratulacje [/size]

Ciąża to najpiękniejszy czas dla kobiety - teraz tylko czekać na kopniaczki.... :D :D :D :D
 
sami pisze:
Malaga GRATULUE ci wpadeczki  ;) ja zaczynam staranka w lipcu bo wtedy mój misiulek przyeżdża   :laugh: i  już nie moge sie doczekać, i mam nadzieje że mi taka wpadeczka też sie przytrafi, niedawno odstawiłam tabletki anty i cykl mi sie troszke skrocił dlatego postanowiłam zabardzo nie kombinować, nie obiczać i może jakać WPADECZKA będzie???  :)
Dziewczyny ja mam jeszcze takie małe pytanko - czy piersi bolą Was w czasie owulacji (na jakieś 2tygodnie przed okresem bo ostatnio tak miałam a nigdy wcześniej to mi się nie zdarzyło) czy tylko pare dni przed okresem (tak zawsze miałam kiedyś)...pozdrawiam...i życze owocnych wpadeczek  ;)

sam - mnie zawsze przed samym okresem piersi bolały.. Teraz mnie praktycznie wogóle nie bolą..

Również życzę wpadki :D :D :D Trzymam kciuki!!! :D :D
 
Agnieszka18 pisze:
Czasami sobie Was czytuję i wspominam swoje starania
Jak pierwszy raz napisałam swój post prosząć o radę pierwszą osobą która pomogła mi i odpowiedziała wyczerpująco na moje wątpliwości i pewnie głupkowate pytanka była MALAGA - osoba do której zawsze miałam jakis sentyment ....

Właśnie w wątku lista - poczytałam że nadszedła czas i udało sie będziesz mamą - [size=10pt]strasznie się cieszę i skłądam serdeczne gratulacje [/size]

Ciąża to najpiękniejszy czas dla kobiety - teraz tylko czekać na kopniaczki.... :D :D :D :D

Agnieszko - nie sądzę, że Twoje pytania były głupkowate.. Dziękuję Ci za ciepłe słowa :-* Czekam na kopniaczki - pewnie szybciej zleci czas niż myślę :D Tak jak i Tobie, do porodu :D
 
reklama
Do góry