reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
hej dziewczeta!
AGUTEJ WLASNIE CI POGRATULOWALAM NA WATKU WYZEJ, ALE ROBIE TO JESZCZE RAZ: OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A My tak w zaciszu domowego ogniska staramy sie coraz bardziej!
Nawet dzis sie postaralismy i mamy juz termin slubu. Gajerek i kieca tez jest. Moja sliczniusia obraczka tez juz. Jeszcze tylko Vezyrkowa nadejdzie (bo size na zamowienie) i bedzie wsio.

A ten moj paskudnika namawial mnie dzisiaj zebym sie zgodzila zrobic tescik juz w najblizszy poniedzialek. Ale ja nie chce sie nakrecac. Staramy sie, ale co ma byc to bedzie. Dobranoc dziewczeta.
 
Z doświadczenia już wiem, że nie ma sensu robić teściku wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki.. Najczęściej testy nie wychodzą ::) Poczekajcie lepiej Pandorka :)

No i trzymam kciuki ;)
 
TO-LA dziekuje bardzo :)

malaga ja nic nie mowie - a kto sie upieral, ze test prawde ci powie robiony tak wczesnie ;) ty uparciuchu maly..i co - test klamal wtedy ;D nununu :p
 
PANDORKA USZY DO GORY NAPEWNO WAM SIE UDA JA TEZ JUZ MAM KICKE DO SLUBU I OBRACZKI ;D 21 lipca bierzemy slub juz taką nerwowke mamy ze tragedia :)
 
No ja tam jakas wyluzowana jestem zupelnie jesli chodzi o slubik (14 sierpnia). Za to moje ukochanstwo zaczyna chodzic po scianach i sie denerwuje przeogromniascie. Moze ja jakas nienormalna jestem???

Z tym tescikiem to juz sama nie wiem. Do @ jeszcze spokojnie jakies17-18 dni, a ja to juz dzis mialam takie silne skurcze @ ze na moment tak mi sie w glowie zakrecilo i cos jakby ciagnelo mnie od prawego jamnika. Ale jestem pewna ze bedzie tak jak ma byc.

Buziaczki dla was wszystkich na poczatek wspanialego dnia. Trzymajcie sie dziewuszki!
 
jezeli do @ masz jeszcze z 2 tygodnie i takie bole jajnikowe to kochana moim zdaniem masz owulacje i to jest wlasnie teraz czas na starania a nie robienie tesciku :)
 
reklama
Do góry