reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Tez slyszalam ze mozna miec nawet dwie owu w jednym cyklu .. i oczywiscie owu nie zawsze musi byc w tym samym czasie .. tak wiec przytulajcie sie nadal :) .. zycze owocnych nocy, popludni i rankow ;)
 
reklama
z tymi dwiema owulacjami to nie do końca wyjaśnione, ale owu w 20 dniu cyklu moze być jak najbardziej. i później. stałą fazą cyklu jest faza lutealna, stądniestety nie mozna do konca wyliczyc terminu owualcji. a owu moze przesunąć wiele czynników: pogoda, stres, zmiana klimatu, podróż i wiele innych spraw. najlepsze rozwiazanie to czeste przytulanki :)
 
Witam wszystkich!
Satamy sie i to bardzo. ;D Duuuuuzo sie przytulamy ;D I w dzien i w nocy;D Szczegolnie ze ostatnio mamy sporo dni wolnych razem ;D
Nawet niewiecie jak mnie niesamowicie korci, zeby pojsc do lazienki i od tak sobie pyk... tescik zrobic, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawe ze to jeszcze zawczesnie. Poczekam ze 3 tygodnie i jesli w miedzy czasie nie umre z ciekawosci, to wtety sie przetestuje. a moj Vezyrek tylko u mnie wypatruje pierwszych objawow ciazowych ;) Kochany z niego facet uwaza na mnie jak na jajko, ale dzis mi powiedzial ze jeszcze mnie troszke wykorzysta i ze musze jeszcze troszke z nim podzwigac zakupy poki nie jestem "w ciazy stwierdzonej" :D Ale sie usmaialm jak to uslyszalam.

A teraz co ja sama zauwazylam:
-bola mnie piersi ( do @ jakies 3 tyg)
-na piersiach pojawily mi sie fioletowe pajeczynki
-pobolewa mnie brzuszek (ale nie bardzo)
-miewam mdlosci(rano, wieczorem, a czasem i w nocy- wczoraj nawet jak jadlam mojego ulubionego tunczyka to mnie zlapalo)
Tylko to moze byc tak, ze ja tak bardzo chce byc juz zafasolkowana, ze nawet najmniejsze zmiany bede porownywac do tych objawow ciazowych

Ja nie chce popasc w paranoje!!!

A JA TO WIEM ZE PIERWSZEGO BEDZIEMY MIELI SYNKA ;D
 
pandorko jak my sie pierwszy raz staralismy to tez mialam wszystkie mozliwe objawy, pojawily sie od razu po owulacji....tak mnie piersi bolaly, takie mdlosci mialam, ze ho ho....w koncu nie wytrzymalam i zrobilam test, bo pomyslalam takie objawy to ciaza jak byk - to byl 25dc. no i jedna krecha, 5 dni pozniej @...no i dodam, ze jak tylko zrobilam test objawy od razu minely :(
oczywiscie zycze ci fasolki i oby to byly objawy, ale nie obserwuj sie bo niestety nasza psychika wpedza nas w paranoje. a jednak wiekszosc zafasolkowanych wcale nie ma od owulacji tylu objawow - jak sie ptem okazuje pojawialy sie one dopiero okolo dnia spodziewanej @ i z reguly nie wszystkie na raz, ale stopniowo. wiec radze zajac glowe czyms innym, a w miedzyczasie sie przytulac. jakies absorbujace zajecie jednak wskazane, bo wtedy sie nie mysli :) u mnie w tym miesiacu byla to obrona ;D
 
pandorka - trzymam kciuki :) A Agutek ma rację - lepiej się za bardzo nie obserwować ;)

A ja?? Mam swoją wpadkę kontrolowaną :D :D :D :D
 
reklama
Do góry