reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Po @ bede jednak musiala sie chyba wybrac do mojej gin niech mnie obejrzy i moze cos poradzi. Chce sobie wszystko wyprostowac przed zajsciem w ciaze :)
 
reklama
No to najserdeczniejsze gratulacje dla Izabelki :) ... a pamietam jeszcze jak oznajmila nam ze na tesciku wyszly II kreseczki  ::) ... a teraz juz dzidzia jest przy niej ... cudowne :)

Agutku koniecznie , jesli nie przejdzie zglos sie do lekarza ... ja takie swedzenie mialam jakies dwa tygodnie po zabiegu ...okazalo sie ze jest to jakis stan zapalny pochodzenia grzybiczego ... dzieki temu ze przyszlam do gin. w tym samym dniu co zaczelo swedziec , choroba sie nie rozwinela a leczenie trwalo tydzien :)
 
Ja w ogole zauwazam wzrost odczucia swedzenia zawsze jak zaczynam nosic wkladki lub podpaski. Wtedy strasznie poteguje sie to odczucie ::) Nie wiem odparza mnie to jakos czy co....nie lubie tego :(
Po @ zobacze jak sie bede czula i najwyzej odwiedze moja pania doktor.

Pozdrawiam. Uciekam do nauki :-*
 
A co tu tak cicho ???
Ja wpadlam na chwilke, ale juz uciekam chyba skoro takie pustki. Moze jeszcze cos pozytecznego zrobie - np. moze czegos jeszcze sie naucze hihi :) Nie bardzo w to wierze bo spac mi sie chce, ale moze ::)
 
Agutek , a moze masz uczulenie na jakies konkretne podpaski/wkładki, które standardowo uzywasz?? spróbuj jakies inne poużywac i zobaczysz czy bedzie jakas zmiana.jesli upławy są śluzowe i przezroczyste, proponowalabym Gynalgin. szkoda ze nie jestes z warszawy, mogłabym ci recepte załatwić, a nawet globulki :)
 
Dołączam do gratulacji dla Izabelki :D :D

MoniQa pisze:
... a pamietam jeszcze jak oznajmila nam ze na tesciku wyszly II kreseczki  ::) ... a teraz juz dzidzia jest przy niej ... cudowne :)

Dokładnie, to samo pomyślałam :) Ale ten czas leci...

A ja uciekam do pracy. Ostatnio mam urwanie głowy - Dzień Babci i Dziadka się zbliża :)

Miłego dnia !!! :D
 
Dzien dobry!

Elzbietko na razie sprobowalam Klotrymazol i jest lepiej. Zobaczymy co bedzie pozniej :)

malaga milego dnia w pracy i nie przemeczaj sie ;)

A mnie dzisiaj co do dnia i godziny odwiedzila szanowna pani @. Od razu wzielam 2 ibupromy zanim zaczal sie bol, bo jak znam zycie za godzine wilabym sie z bolu. Ciekawe czy zadziala.


Milego dnia!
 
Ale wiecie jest jeden plus tego, ze dostalam @ dzisiaj - w weekend mam zjazd i to bedzie juz koncowka hihi :D No, chociaz tyle sie nade mna zlitowala malpa ;)
 
reklama
Hej Wpadkowiczki :)

Agutku...współczuję bolesnych @ ::) ale to dobrze że te inne dolegliwości mijają ;) no i wykiwałaś małpę...nie będzie cie zalewała na zajęciach ;) ;D

Malaguś...miłego dnia w pracy...i oby minął szybciutko i przyjemnie :) ;)
 
Do góry