reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Hej dziewczynki :D dawno do was nie zagladalam ::)
Agutku tylko Ibuprom na Ciebie dziala?Nie chce sie wtracac ale to straszne swinstwo i jak jest mozliwosc to sprobuj czego innego.Co do biegunki to ja tez zwykle w pierwszy dzien mam" rozluznienie" ;)
Izabelko GRATULACJE!!!!!!!! ;D ;D ;D
 
reklama
Agutku tylko Ibuprom na Ciebie dziala?Nie chce sie wtracac ale to straszne swinstwo i jak jest mozliwosc to sprobuj czego innego

No niestety :( Jak na razie po innych srodkach jak bolalo tak bolalo. A cos mozesz polecic co rownie skutecznie by dzialalo? I dlaczego Ibuprom to swinstwo ???
 
AgutkuNie chce Cie straszyc ale maz kolezanki nabawil sie od ibupromu krwiomoczu i lekarze , ktorych znam mowia ,ze to dosc toksyczny lek dla organizmu :p Moze sprobuj laczyc leki np.1tb no-spe forte i paracetamol 1000mg ?paracetamol to najbezpieczniejszy przeciwbolowy , moze w polaczeniu z rozkurczowym podziala?
Moniczko3 u nas na razie wszystko w porzadku.30-go mam USG i mam nadzieje ,ze dowiemy sie co tam siedzi ;) czuje sie dosc dobrze chociaz mecza mnie ciagle mdlosci i wymioty i czasem boli glowa.Ale jak sie domyslasz wszystko mozna przejsc jak sie czeka na dzidzie ;D Czego i wam zycze (no moze bez tych wymiotow bo tego nikomu nie zycze ;) )
 
AneczkaK pisze:
AgutkuNie chce Cie straszyc ale maz kolezanki nabawil sie od ibupromu krwiomoczu i lekarze , ktorych znam mowia ,ze to dosc toksyczny lek dla organizmu :p Moze sprobuj laczyc leki np.1tb no-spe forte i paracetamol 1000mg ?paracetamol to najbezpieczniejszy przeciwbolowy , moze w polaczeniu z rozkurczowym podziala?

Kurcze nie wiedzialam. Az dziwne, ze dopuszczaja do sprzedazy cos "toksycznego" skoro wszyscy mowia, ze jest be :mad: A czy paracetamol wystepuje w Apapie ??? Cos mi sie kojarzy, ze on jest wlasnie taki w miare bezpieczny dla organizmu. Hmm musze pomyslec w takim razie nad zastepstwem Ibupromu.... ::)
 
Witaj AneczkaK
Nie chcę Ci absolutnie straszyć, ale moje mdłości przy córuni trwały do 6 miesiąca.
Z tym że miałam problem na zajęciach wysiedzieć godzinke,
Ale Tobie tego nie życzę - będzie OK, najważaniejsze żeby dzidzia była zdrowa!!!!!
 
A tak w ogole to jestem juz w domu i przezylam caly dzien w pracy bez uciekania!!! Hura!!!!

Za chwile zamowimy sobie chyba z baru kebabik z suroweczkami, bo nie chcialo nam sie gotowac dzisiaj. A potem powtorka z rozrywki, czyli to co na codzien robie od 3 tygodni - nauka ::)
Im dalej jednak brne w ta sesje tym mniej chce mi sie uczyc. Straszne to jest bo mam swiadomosc, ze to przeciez juz ostatnie egzaminy i wypadaloby je zdac aby spokojnie podejsc do obrony. A tu masz babo placek - len sie zrobilam okropny :( Dajcie mi lepiej kopa w tylek na rozped ;D

No i moze by sie jakas wpadkowiczka czasem tu odezwala, bo mam wrazenie, ze gadam sama ze soba jak psycholka jakas ;)
 
Ja jestem Agutku...a jestem w połowie Wpadkowiczką ;D
więc chyba sie kwalifikuje ;)
A co do lenia...to chyba nie Ty...bo sie uczysz od 3 tygodni ::) ::) ::)
 
Ale wyszukuje co chwile powodu, zeby jednak troszke pozniej zaczac sie uczyc o chociaz pol godzinki itp. ;)
A przede mna jeszcze 5 tygodniu ::) Jak ja to przezyje chyba zwariuje ;D

A ty jeszcze w pracyMoniko ?
 
reklama
Do góry