reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Witaj Moniko! No u mnie @ rozkreca sie coraz bardziej i zaczynaja sie powoli bole, jak na razie delikatne (mam nadzieje, ze to z powodu ibupromu), no i chyba zaraz zacznie mi sie biegunka - jak to zwykle przy @ <:(
Chyba jednak jakos przezyje, bo nie zreszta nie mam wyjscia nie ;)
 
reklama
Cześć Agutku :)

Biegunka przy @ ??? ::) No to ja mam tak samo ::) ;) ::) Ale to tylko w pierwszym dniu...na szczęście ::)

A Ty Agutku w pracy???
 
monika3 pisze:
Biegunka przy @ ??? ::) No to ja mam tak samo ::) ;) ::) Ale to tylko w pierwszym dniu...na szczęście ::)

Tak, tez mam wlasnie w pierwszy dzien. Ohyda. Co chwile biegam do kibelka i moglabym na nim siedziec godzinami, a jak jestem w pracy to wiadomo, ze to nie to samo i glupio tak kibelek okupowac nie....

monika3 pisze:
A Ty Agutku w pracy???

No niestety tak :( :(
 
A mnie cmi w brzuchu...Iburpom zadzialal bo nie konam, ale jednak czuje caly czas, ze mam okres. Chyba skusze sie na jeszcze jedna tabletke...bo lapia mnie takie ciarki zimne, buuu....niech ten dzien juz sie skonczy. Jutro bedzie ze mnie leciec ale przynajmniej nie bolec....
 
Trzymaj sie dzielnie Agutku:)
WITAJCIE DZIEWCZĘTA:)


WIELGACHNE GRATULACJE DLA IZABELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry