reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

reklama
hurra! skończyłam prać wózek od siostry! Jest boski bo prawie cały materiał dało się zdjąć i wrzucić do pralki. uff :):) jest piękny i czysty. mam Emajlungę już 4 letnią, ale cały czas jest świetna! :) i polecam. Jak macie od kogo Emajlungę odkupić, to to zróbcie - szczególnie jak planujecie wózek dla kilkorga dzieci...
 
Zuzzi moja koleżanka też ma ren zamówić, tylko w szarosciach.

Lunera mówisz, de tetutonia była super? Mieliśmy to kupić zamiast xlandera. Ale coś kojarzę, że tam było 3 w1. Zresztą cena ponad 4 tys więc uznaliśmy, że niekoniecznie. Fotelik chcieliśmy nie z zestawu, bo M wybierał i miał być koniecznie z bazą.
 
Ja mialam teutonie bez fotelika, z adapterem do maxi cosi. 4k to sporo :-( Mysmy swoj sprzedali za 1k, ale kilkuletni, wiec widac bylo slady uzytkowania. Za to sporo dodatkow oryginalnych mialam, jak to przy pierwszym maluchu :-)
 
Mi wózek po odpakowaniu wietrzal tez chyba z 2-3 tygodnie bo zapach miał jakos tak dziwnie intensywny.
Ale kupiliśmy wcześniej tylko dlatego ze okazja była i moj sie napalił ze cudowny wiec wiecie..
 
Borysiatko u mnie łóżeczko to juz chyba z dwa miesiące stoi rozpakowane pod ściana i czeka na złożenie :D
Mysle moze materac w tym lub przyszłym tyg kupić Zeby tez polezal chwile swoje :)
 
reklama
Wozek przygotowany. Tylko niewlasciee dziecko w srodku[emoji6]

ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 103
Do góry