reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wozki

reklama
hurra! skończyłam prać wózek od siostry! Jest boski bo prawie cały materiał dało się zdjąć i wrzucić do pralki. uff :):) jest piękny i czysty. mam Emajlungę już 4 letnią, ale cały czas jest świetna! :) i polecam. Jak macie od kogo Emajlungę odkupić, to to zróbcie - szczególnie jak planujecie wózek dla kilkorga dzieci...
 
Zuzzi moja koleżanka też ma ren zamówić, tylko w szarosciach.

Lunera mówisz, de tetutonia była super? Mieliśmy to kupić zamiast xlandera. Ale coś kojarzę, że tam było 3 w1. Zresztą cena ponad 4 tys więc uznaliśmy, że niekoniecznie. Fotelik chcieliśmy nie z zestawu, bo M wybierał i miał być koniecznie z bazą.
 
Ja mialam teutonie bez fotelika, z adapterem do maxi cosi. 4k to sporo :-( Mysmy swoj sprzedali za 1k, ale kilkuletni, wiec widac bylo slady uzytkowania. Za to sporo dodatkow oryginalnych mialam, jak to przy pierwszym maluchu :-)
 
Mi wózek po odpakowaniu wietrzal tez chyba z 2-3 tygodnie bo zapach miał jakos tak dziwnie intensywny.
Ale kupiliśmy wcześniej tylko dlatego ze okazja była i moj sie napalił ze cudowny wiec wiecie..
 
Borysiatko u mnie łóżeczko to juz chyba z dwa miesiące stoi rozpakowane pod ściana i czeka na złożenie :D
Mysle moze materac w tym lub przyszłym tyg kupić Zeby tez polezal chwile swoje :)
 
reklama
Wozek przygotowany. Tylko niewlasciee dziecko w srodku[emoji6]

ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436260983.786458.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 104
Do góry