reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

reklama
A czy miała któraś styczność z firmą Peg Perego? Znajoma miała spacerówkę, ale to lata temu, a mnie zachowały się w pamięci jej pochlebne słowa. Znalazłam jeden taki Peg Perego Book Plus Completo (wielofunkcyjny), który straszliwie mnie kusi, jednak jeśli nie uda mi się znaleźć używki w dobrej cenie to nic z tego nie będzie, bo nowy wózeczek kosztuje ok 3100zł :(
 
dla mnie też ten model peg perego to marzenie poza zasięgiem. Używany chętnie kupię ale nowy za drogi.
Bardzo podobny jest Jane Muum ale 1 tys tańszy. Też składana gondola ale bardziej stabilny aktualny model bo te z poprzedniej kolekcji nie mają takiego dodatkowego mocowania gondoli.
 
Ja już wczoraj napisałm elaborat o moim nowym cudzie jakim jest baby jogger city mini GT ale szajse posta wcięło i się wściekłam wiec dziś podejście numer dwa.

Od dawna szukalam, aż wreszcie napisałma na gumtree że kupie taki wózek i po 4 fałszywych ofertach (opowiem potem) odezwała się kobieta, że ma akurat do sprzedania i to mieszka nie daleko. Super.

Wsiadłam w auto pojechałam i kupiłam.

Wózek rewelka. Jako spacerówka wygodny, łatwy w pchaniu ( na razie tylko po prostej powierzchni) Rozłożony duuuży, nie spodziewałam się tego ale po złożeniu nie wile miejsca zajmuje. Łatwo sie skłąda jedna ręką i rozkłada. Siedzisko do pozycji leżącej/siedzącej też. Budka duża bardzo daleko zachodzi.
Pomimo 3 kół, bardzo stabilny, nie wywrotny.Duży koszyk na zakupy.

I mogę biegać za Jochą prowadząc go jedna ręką, baaa, jednym palcem... No podjarana jestem jak nie wiem co :p
I zmieściłam się w planowanym budżecie, co mnie bardzo cieszy bo zapłaciłam za niego 140 funtów.

A niektórzy ludzie są na prawdę, nawet nie wiem jak to określić... Po wystawieniu oferty dostałam 3 różne odpowiedzi, że ktoś tam ma do sprzedania taki wózek i chce za niego tylko jedynie 100 (z ceny szedł do 60 za wózek który na ebay sprzeda się lekko za 220) i za darmo mi wyśle ( bo mieszka 200 mil ode mnie) ja poprosiłam o zdjęcia a ci kretyni wysyłali mi zdjęcia wózków które ktoś wystawił na sprzedaż n ebay.. idioci. Ja nie wiem czy są ludzie, którzy się na to nabierają?

I tyle chyba w temacie. Po pierwszej jeździe próbnej bardzo jestem zadowolona. A reszta wyjdzie w praniu.
 
wstaw zdjecia!!!

cies
ze sie,ze udalo ci sie kupic ten o ktorym marzylas :-)

a moze oni na ebayu tez wystawiali?
 
Właśnie prosimy o zdjęcia:-) wozek to prawie jak zakup samochodu:-) i kto wie czy nie sprawia wiecej przyjemności:-D
A mnie to ominie i trochę wam zazdroszczę
 
Właśnie nie oni bo pomimo ze zdjęcia były te same osoby i miejsca się nie zgadzały (zupełnie przeciwny kierunek), nie wspomnie o cenie. A już przegięcie było jak ostatni gość wysłał zdjęcie z monitora. Trzeba dziewczyny na prawdę uważać bo można duuuzo stracić.
Ze sprzedażą i kupnem przez gumtre oczy szeroko otwarte. Miałam kiedyś inny przypadek jak chciałam po joschce sprzedać wózek, to już w ogóle kosmos. Jakaś "szajko firma" z nigerii ma wszystko tak zgrane, że nawet mają fake ( nie prawdziwego ) payal i wszystko dograne tak, że dla człowieka który się nie zna wszystko wygląda jednakowo. Ja dużo siedzie w necie, czytam i t p to jestem ostrożna.

Zdjęcia wstawię jak wyjde na spacer z jochą.
Ależ się cieszę jak wariat!!!!
 
@pupui myślę że Baby Jogger to bardzo dobry wybór. Ja mam Baby Jogger city select i jest genialnej jakości, prowadzi się super. Używałam go jako podwójnego dla moich dziewczyn rok po roku, a teraz używam jako pojedynczy dla młodszej. Jak się nowe urodzi to zamiast spacerówki wepnę gondolkę i gotowe. To są superowe wózki. Wszystkim polecam, no ale drogie.

Pozdrawiam
 
reklama
Pupui ta z nigeri to ostatnio odr mnir wozek chciala kupic.. powiedziala ze wyslala mi kase na pay pal a nie wyslala.. powiedzialam jej by nie wysylala kasy juz bo i tak odesle spowrotem.. nagle wymyslila ze mam wyslac jej kurierem ... wyszlo drozej niz nowy wozek... hah
Dobrze ze sie skumalam.. bo ten wozek to wcale nie jakis popularny tylko akurat nir mialam kasy by lepszy kupic i wzielam ten co mi najabrdziej podszedl cenowo 3w1
Pozniej niby firma kurierska do mnir napisala ze zptala ustalona przesylka... a ja no ciekaee jak bez wymiarow i wagi paczki... pozniej napisala kobieta ze jak sie nie wywiaze to zaplace kare czy vos.. ale kasy na paypalu nie bylo wiec luz.

Raz nas facet oszukal z kasa z autem..dawno temu .. ale money gram nam musial zwrocic..tzn nie chcial ale adwokat nam pomogl..ugf
 
Do góry