reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

reklama
super wózki dziewczyny, my idziemy nasz zamawiać do sklepu na początku czerwca, a i tak trzeba czekać ok tygodnia do dwóch bo na sklepie tylko po jednym wózku z każdego modelu, a cenowo wychodzi to samo co przez internet (nawet korzystniej bo dodają jeszcze gratisy).

I już postanowione na 100% Bebetto Silvia
 
A nasza bryka prezentuje się tak: DSCF0368+(Copy).jpg
 

Załączniki

  • DSCF0368+(Copy).jpg
    DSCF0368+(Copy).jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 84
Anney ja mam te z ikei
ImageUploadedByForum BabyBoom1432377143.603791.jpg

Jestem zadowolona. Do tego materac lateksowy tez ikei.
ImageUploadedByForum BabyBoom1432377237.372932.jpg
Tez jestem zadowolona.
Materac byl drozszy od lozeczka hehe
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432377143.603791.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432377143.603791.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 61
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432377237.372932.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432377237.372932.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 67
Cinamona, no wlasnie to chce! (Chyba żadna niespodzianka haha)
Wobec tego kupimy, bo wlasnie nie znałam nikogo kto by je w rzeczywistości używał. Dzięki [emoji8]
 
My uzywalismy prawie dwa lata i jest w idealnym stanie bo co tam sie moze zniszyc.
Jedyna wada, niewielka to ten krotszy bok, ten pelny, jak mloda w nocy walnela w niego glowa czy noga to troche to slychac, bo to taka listewka jest. Ale moja mloda to bardzo ruchliwa w nocy. Ale oglnie to mi to wogole nie przeszkadza. Bak tez bedzie w nim spal[emoji3]
 
fajny wózeczek :)

Według mnie w ikei łóżeczka są za wysoką cenę, na allegro takie same można kupić taniej.
Ja się cieszę, że nam się udało upolować łóżeczko z szufladą i materacem kokosowym do 300zł
 
reklama
A no tak, ;)
Ja w ikei mebli nigdy nie kupowałam, bo zawsze znajdowałam gdzie indziej tańsze i lepsze, tam raczej wyposażenie czy inne drobiazgi kupuje jak coś wypatrze fajnego.
 
Do góry