reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Lunera ja mam camelona. On ma ta spacerowke kubelkowa. Ale to w niczym nie przeszkadza do spania. Dziecku jest wygodnie. Moja spala czasem naprawde dlugie drzemki. Przeciez nie spi tam calej nocy.
A wozek jest super. Drogi ale warty swojej ceny.
 
reklama
Lidia dokladnie taki jaki wybralas widzialam wczoraj na przystanku - nowka sztuka :-) Ladny ale dla mnie za mala ma gondole bo jednak przez zime mam zamiar wozic malego w wozku.
 
Dzieki Cinamona! To teraz wysylam meza na lowy, zobaczymy co upoluje :-)

Odnosnie wielkosci gondoli - moj starszy jezdzil przez zime w tej z Teutonii, dluga na jakies 80 cm, spoko sie miescil do 7-8 mca. Przeciez nigdy nie lezal calkiem wyprostowany, zawsze te nogi byly w gorze :-)
 
Lidia Bebetto to ten sam producent co Adamex tylko że wózki Adamex mają chyba największą gondolę bo aż 82 cm. Są robione z tych samych części i materiałów co Bebetto i na dodatek są troszkę tańsze [emoji4]
 
Gondola nie jest taka mała, ja też mam zamiar całą zimę spacerować z małą. U nas nie mamy za bardzo dużego wyboru w sklepach żeby oglądnąć wózki na żywo, bo to prawie wieś :)
 
Lidia wydawla sie mala ale moze to zludzenie. Wozek generalnie bardzo ladny, zwlaszcza ten bialy stelaz mi sie podobal i ten jasny niebieski.
 
Wewnętrzna długość gondoli jest 77cm, a sądząc po moim brzuszku jaki dalej mały to dziecko może też nie być duże i całą zimę przejeździ w gondoli.

No właśnie mi takie jasne wózki - biały stelaż i jasny kolor bardzo mi się podobają :)
 
reklama
Kolory faktycznie sliczne. Tylko troche wymagajace pracy w utrzymaniu, kolezanka miala taki jasny bez, to czesto przecierala.
Nic w tym zlego w sumie, ze czesto odswiezala. Ja z mojego duzo w domu korzystalam do usypiania w dzien, wiec sezon jesienno-zimowy to tez ciagle mycie kolek i stelaza.
 
Do góry