reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

A ja się coraz częściej zastanawiam nad wystawieniem na allegro mojego terenowego xlandera. Jednak do miasta bardziej by mi się przydał że skretnymi kołami. On się świetnie sprawdza w terenie, jednak w mieście jak jeszcze doczepie podstawkę to ciężko będzie mi nim kierować. M mówi bym wystawiła, a ja z drugiej strony trochę smutkuje, bo jednak Franio w nim jeździł...
 
reklama
Dziewczyny dostałam wózek. Adamex Pajero. Sama z siebie bym go nie kupiła, ale darowanemu koniowi nie zaglada się w zęby. Wózek bardzo ładny, niezniszczony, duża gondolka. nie ma co narzekać. Na wiosnę będę mogła porządną spacerówkę dla Lili kupić za zaoszczędzone pieniążki:)
 
Wozek dla naszego Synka jest już w drodze :)
 

Załączniki

  • 1432327714571.jpg
    1432327714571.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 64
  • 1432327721916.jpg
    1432327721916.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 62
  • 1432327729746.jpg
    1432327729746.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 60
Czy któraś z was kupowała łóżeczko w ikei? Chce takie super proste wlasnie, bez żadnych esów floresów, ale nie wiem jak z jakością podczas użytkowania.
 
Nie wiem jak w Ikei. Też jestem zwolenniczką raczej prostych kształtów. Kupiłam w Mothercare, podobne do tych z Ikei :)
 
reklama
Zuza piękny wózek i wyglada na bardzo zgrabny :)

Borysiatko nie ma to jak prezenty :) i to te w miarę trafione :)

Lucalew piękny tez wózeczek :) tylko czekać az juz w domku bedzie
 
Do góry