reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Ja podobnie jak karenm nie jestem zwolennikiem wozenia noworodka w foteliku samochodowym.
W związku z tym nawet zastanawiam sie też jak przewieść maluchy ze szpitala..Myślę,że w gondolach jakoś przypięte pasami..?
 
Jup niewiem jaka masz odległość ze szpitala ja ok 3 km wiec spokojnie w foteliku zresztą wiadomo ze będziemy z dziećmi jeździć do lekarza i wogole ale spacery z reguły trwają długo i ok mamie wygodniej z fotelikiem bo mniejszy itp ale dziecko ma ram wymuszona pozycję nie jest na płasko ale wiadomo każda matka chce dobrze dla swojego dziecka i szanuje każda decyzję innej mamy ale jak Matik pyta o zdanie mowie jak myślę
 
Dzieki tego potrzebuje szczerych opinii :)
Bo nie wiem czy warto gondolę tez kupować
Ta pozycja właśnie na dłuższe spacery tylko mnie zastanawia
Bo do sklepu to nawet nie myśle z gondola do samochodu sie męczyć , fotelik jest niezbędny ale ;)
 
Ponad 70 km ze szpitala, chyba,że się okaże że będę rodzić bliżej to nie ma problemu.
Matik ja bym na spacery wolała gondolę
 
Powiem Wam ze ja też nie jestem za wozeniem maluszka w foteliku zamiast gondoli ale u nas tylko fotelik się na początku sprawdzał. Mała w gondoli płakała jak szalona a w foteliku bywało lepiej. Ale ona w ogóle musiała być mocno otulona, tak jakby skrępowana, wtedy była spokojniejsza
 
Mi sie wydaje zeby nie dac sie zwariowac. W pozycji fotelikowej dziecko moze byc max 1,5 godziny . Chodzilusmy z Jasiem na konsultacje do fizjoterapeuty i neuroliga. Poza tyn crash testy przemawi
 
reklama
Matik u mnie tez ciepło, zwłaszcza ze rodzimy wiosna, wiec nie kupuje gondoli, a planuje wozić w spacerówce z wkładka dla niemowlaka. Spacerówka rozkłada się na płasko wiec powinno byc ok.
 
Do góry