reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

76 cm gondolka spokojnie wystarczy, w teutonii jest bodajże 68 i to jest mała. Ja miałam w Mutsy 74 cm i spokojnie córka pół roku jeździła,potem już siadała i musiałam ją do spacerówki przesadzić:tak: ( córcia urodziła się 56 cm a zawsze była ponad w siatkac centylowych jeśli chodzi o wzrost). Nawet jak miała 9 miesięcy mierzyłam ją do gondolki wtedy była na styk.

Xq był dla mnie nr jeden ale nie ma go w nowej kolekcji x landera a szkoda:-( sąsiedzi mieli i do teraz swoją prawie 3 latkę wożą w nim.

Verna jak na trudny teren to XA jest fajny. W miarę lekki a ma pompowane koła.
 
reklama
Verna właśnie xa ma przednie pompowane szkoda tylko że nie ma opcji z xq tj tej zmiany siedziska ale może w nowszych modelach jest bo my mamy 2012
 
Dzięki Karen:) czyli spokojnie wystarczy:)...nie ma co czytać czasem głupot:)

Odnośnie teutoni znalazłam wymiary gondoli od 74 do 76cm, ale nie mogę nigdzie doczytać czy to są wymiary w środku czy od zewnątrz:p tak to jest jak nie można w sklepie obejrzeć tylko przez internet:p

XA widziałam na żywo i bardzo mi się spodobał, wart zastanowienia na pewno:D
 
Verna w opisach teutonii znalazłam, ze gondolka ma 72 cm (mierzyłam cm i jakieś niecałe 70 mi wyszło) ale widziałam na żywo i widać róznicę np. z Mutsy czy x landerem. Już nie wspomnę o większych np 80 cm gondolach.. ale przy letnich dzieciach nam to nie potrzebne.

Xa nie ma możliwości zmiany kierunku spacerówki, ale moje dziecko nie chciało jeździć przodem do nas tylko oglądać świat, a ja na to szczerze mówiąc zwracałam uwagę i wtedy własnie kupiliśmy mutsy ale teraz nie jest to konieczne.

Ja dalej jestem przy Britaxie Affinity ..:tak: tak nr 1
 
Znalazłam wymiary wewn. gondoli comfort plus w teutonii: 72x35x18cm;; waga: 3,5kg

A wymiary wewn. gondoli w xa 73 / 21 / 32cm waga 4,1kg, no i brak przekładanego siedziska lub rączki... Ale ponad 1000zł oszczędności na nowym wózku, bo mój nie chce nawet słyszeć o używanym:/
 
Britax tak na szybko - wizualnie super i duży plus za małe wymiary po złożeniu:)

Macie rację, nie ma co, za duży wydatek na kupowanie kota w worku:) Trzeba zmierzyć i obejrzeć samemu:)
Najgorsze, że nie mam doświadczenia żadnego, a jak czytam opinie w necie to trzeba mocno cedzić, bo po opiniach to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że beznadziejny i wywalone pieniądze:p
 
Że swojej strony mogę tylko powiedzieć ze odradzam wózki mała budka i małym fotelikiem tu idealnym przykładem jest mutsy Evo - tragedia choć śliczny. NA ekstremalny teren by miał pompowane koła.waga nie zA duza bo ciężko będzie pchać ale nie za lekki tez
 
Lepiej na żywo pooglądać.
Mnie też podobał się Mutsy evo ale spacerówka masakra,mała budka.
Teraz jest nowa kolekcja Jane i powiem wam,że nowy Muum jest fajny. Ale muszę na żywo zobaczyć wiadomo ;-)
 
reklama
Dziewczyny z racji takież ze tu gdzie mieszkam jest cały czas ciepło to jak uważacie wystarczy mi taki fotelik samochodowy czy gondola musi mimo wszystko byc ? ImageUploadedByForum BabyBoom1416311435.958771.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416311435.958771.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416311435.958771.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 65
Do góry