reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
Aniu,to wyobraź sobie teraz że wózek z haucka traxx jaguara ma jeszcze mniejszą spacerówke ;D Więc dlatego wole marlina ;)
 
Witam,
co sądzicie o fotelikach na kółkach firmy Nania www.nania.com nowy kosztuje 450 zł (uzywany na allegro 150-200) czy może zastąpić wózek z gondolą dla niemowlaka przez pierwsze trzy cztery miesiące??? (jest on przeznaczony nawet do 13kg ??)
Chce kupić taki fotelik na pół roku a potem spacerówkę koszt to : nowy 450 (fotelik) + spacerówka Peg perego 1500=1950
a używany to 150-200 (fotelik)+spacerówka peg perego 500-700zł=650-800zł
Natomiast nie jestem pewna czy to może mi zastąpić przez ten pierwszy okres wózek z gondolą dlla niemowlaka????? (nie wiem czy można takie małe dzieciątko wozic w takim foteliku np na spacery po parku????? czy to bezpieczne dla dziecka????

Chciałam zastąpić tym zestaw Peg Perego Priamette z montowanym fotelikiem

Nie wiem sama :( poradźcie ????




http://www.hk-herkules.com.pl/go/_category/?idc="36_41"&sess_id=87f505d91dcca70b5bd93b35306dc8a4

 
Emilinko, ja osobiscie nie mam narazie gondolki tylko fotelik od MaxiCosi! Coraz czesciej slysze opinie ze coraz mniej uzywa sie gondolki, ale co do fotelikow jest jeden minus! Dziecko nie powinno byc w nim powyzej dwoch godzin! Wozenie dziecka w takim foteliku nie jest szkodliwe pod warunkiem ze nie bedziemy przesadzac!!!
 
no to ja pod tym tematem jestem szczęściarą-mam fotelik rozkładany na płasko-2 w jednym, może Emilinko cos takiego jak nie możesz się zdecydować?

na forum gazeta.pl większość mam wypowiada się z a gondolką, jeśli nie stac na droższą to używaną, ale żeby lepiej przewozić maluszka na płasko, bo nawet w łóżeczku materacyki zalecane są twardsze i na płasko bez poduszki, chyba że bardzo cieniutka lub dziecko ma refluks, poczytaj tam sobie o różnych rozwiązaniach, chociaż wypowiedzi nie są tam tak miłe jak tu i do tego dziewczyny dośc często traktują siebie niezbyt miło. Czasem mam wrażenie, że niektóre szukają tam zaczepki a kłótnie są czasem niewybredne.
 
Masz racjję EWAN na innych forach dziewczyny traktują się bardzo nieładnie ,nie ma takiej przyjaźni jak na BB.Dlatego cieszę się że tu trafiłam ,bo tutaj traktujemy siebie jako dobre koleżanki :-* :-*
 
własnie Wiolu-tu naprawdę fajnie się rozmawia, jesteśmy miłe, bo kto jak nie my najlepiej sie rozumiemy! po co skakac sobie do oczu-mało jest i tak zmartwień, żeby jeszcze innym ubliżać?! dla mnie to niepojęte!!!
 
Dzieki za info:)
Zastanawiam sie nad takim rozwiązaniem ponieważ mieszkam w mieście i zeby wyjść z dzieckiem na spacer do parku muszę jechać z nim samochodem wiec na pewno potrzebny fotelik chciałam to od razu załatwić tak aby nie targać ze sobą dwóch wózków i przy okazji dziecka przerzucać z fotelika do gondoli tylko mocować taki fotelik na stelaż, co załatwiło by sparwę z wózkiem. Wózek z gondola byłby bardzo kłopotliwy :(
Wiem że te foteliki (0-13kg) mają takie wkładki dla niemowlaka, ale nie wiem czy nie będzie dziecki zbyt niewygodnie siedziec w takim foteliku nawet dwie godziny?? Mnie byłoby niewygodnie :) chyba . Nie mam pojęcija rozwiązujecie sprawę spaceru jadąc samochodem w fotelik a potem w gondolę??
pozdrawiam
 
Emillinko powiem ci dla uspokojenia ze moja siostra jezdzila z dziecmi 1000km do polski! Wiadomo ze takie maluchy siedzialy w foteliku ale co jakis czas karmienie i przewijanie , wiec nie bylo to takie straszne dla dzieca! A synek mial wtedy niecale 3 miesiace!!!
 
reklama
Emilinko-ja już pisałam, jak u mnie to się rozwiązało, ciekawe jak u innych mam, sa też gondole, które przypina sie pasami w samochodzie i służa spokojnie do przynajmniej 4 m-ca a potem to i fotelik juz nie straszny, najgorzej z noworodkiem, co nie trzyma jeszcze sam główki
 
Do góry