reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Fajnie patrzeć na takie wózio ,a ja mam dwa wózki ,drugi to graco od siostry ale nie ma gondolki i dopiero może być używany gdzieś od 3 miesiąca Nic tylko mogę przebierać :laugh: :laugh:
 
reklama
Ja to się ciesze że mam dobrych przyjaciół ,naprawdę wspaniałych .Przecież jak bym teraz chciała wszystko kupować to mojej wypłaty by nie starczyło a tak to wiem że mogę spokojnie pensje wydawać na inne przydatne rzeczy .Ten wózio jest dwufunkcyjny ,więc się cieszę ,bo jak mały wyrośnie to jak znalazł sportowy .

Aniu ,a ty masz wózio ?
 
no no, już wózeczki to temat zaczyna byc gorący! "wkładeczki" do wózeczków niedługo będą przeć na ten świat!
 
Olu jeszcze nie mam wózia mam jechać po 10 czerwca i zamówić bo chcę gondolkę błękitną a spacerówkę lemon i muszą sprowadzić.Też już nie mogę się doczekać.Kupiłaś już fotelik?bo ja jeszcze nie codziennie sprawdzam na allegro i powiem Ci że codziennie ktoś wtawia z nizszą ceną(oczywiscie mówię tu o nowych fotelikach)zobacz:http://www.allegro.pl/item108974775_nowe_foteliki_maxi_cosi_cabrio_wysylka_0_zl.html



 
Ja wózeczek kupuje dopiero po porodzie.Nie dlatego że jestem przesądna ale jestem wypruta z kasy a babcia da pieniążki na wózek jak sie dzidzia urodzi.Babci jest przesądna.Trudno.Przeżyje.Najważniejsze że ona funduje.Wybrałam haucka traxx Marlin 4.Sprawdzałam opinie i zdania są podzielone ale sie uparłam.Jak nie spróbuje to sie nie przekonam.Myślałam o traxie jaguarze ale za dużo osób mówiło że jest problem ze spacerówką bo wąskie siedzisko.
 
Kaju ja też na początku chciałam Marlina 4 ale jak zobaczyłam go na żywo to się rozmysliłam bo rzeczywiście spacerówka jest malutka i trochę inaczej wyglada niż na zdjęciu.To jest tylko moje zdanie oczywiście najwazniejsze ze Tobie sie podoba :)



 
reklama
Do góry