reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Ola adaptery od landera pasują do fotelika Maxi Cosi.Znalałam na jakieś stronie z tymi wózkami :
Do wózka pasują foteliki samochodowe Maxi Cosi do 13kg oraz foteliki Deltim X-Car. Do zamontowania gondoli wymagany X-lander Adapter do gondoli i fotelika. Adapter ten pasuje tylko do fotelików Maxi-Cosi. Aby zamontować fotelik Deltim X-Car należy dokupić drugi adapter X-car X-lander.



 
reklama
Acha,dzwoniłam dzis do serwisu X landera i spokojnie możemy zamówić pałąk uniwersalny w sklepie gdzie sprzedają landery i nam przyślą z serwisu za 30 zł,więc pryszcz :)
 
JA UWAZAM ZE KAZDY MUSI SIE PRZEKONAC CO DLA INNYCH JEST ZŁE INNYM SIE PODOBA GDYBYSMY WSZYSTKIE ZWRACAŁY UWAGI NA TO SAMO TO RODZIŁYBYSMY W JEDNYM SZPITALU CHODZIŁY DO JEDNEGO LEKARZA I MIAŁY TE SAME WOZKI GŁUPOTA NP NA TEMAT MOJEGO LEKARZA SŁYSZAŁAM OPINIE ZŁE BARDZO ZŁE DOBRE I BARDZO DOBRE JA ODPUKAC JESTEM ZADOWOLONA NIGDY NIE DA RADY ZEBYSMY WSZYSTKIE BYŁU ZADOWOLONE Z TEGO SAMEGO MNIE PODOBA SIE WOZEK Z TAKO TEZ JEST CIEZKI I WSZYSCY MI GO ODRADZAJA BO JAK JA SOBIE PORADZE NO JAK NIE WIDZE PROBLEMU TEZ MIESZKAM NA PARTERZE POKI CO JESZCZE Z RODZICAMI CZYM SIE MAM MARTWIC MOJE KUPIONE MIESZKANKO TEZ JEST NA PARTERZE MAMY AUTO KOMBI TAK ZE BEZ PROBLEMU SIE ZAPAKUJEMY.
 
AHA I JESCZE JEDNO NIE MOZNA PISAC ZE SIE KOMUS COS ODRADZA MOZNA SIE PODZIELIC JAKAS OPINIA NP ZE JEST ZA CIEZKI I POWINNO SIE ZWROCIC NA TO UWAGE ALBO ZE MA JAKIS KONKRETNY FELER KTORY TUSZUJA NIE JEST ZAYWAZALNY GOŁYM OKIEM A MAMA KTORA GO POSIADA PO JAKIMS CZASIE GO ZAUWAZYŁA ITP I POWIEM SZCZERZE GDYBYM KUPIŁA MUTSY I PRZECZYTAŁABYM COS TAKIEGO CHYBA BYM SIE WKURZYŁA BO ZACZEŁABYM SIE MARTWIC DLACZEGO ALE JAK WIDAC TO NIE SA ZADNE KONKRETNE POWODY TA ZE DZIEWCZYNY NIE MACIE SIE CZYM MARTWIC JA SAMA GDYBYM IAŁA FUNDUSZE SKUSIŁABYM SIE NA TAKI
 
Ja sie nie martwie tylko oczekiwalabym konkretniejszych opinii na temat tego wozka!!! Co innym przeszkadza nie musi mnie przeszkadzac!!! Planujemy kupic duze auteczko wiec powody ze mutsy jest za duzy i za ciezki mnie nie przekonuja!!! Poza tym czytalam pare innych opinii na temat roznych wozkow i kazdy ma swoje plusy i minusy!!!
 
Ależ oczywiście ,macie racje.Ja przy Adzi kupiłam wózek terenowy od 5 miesiąca ,byłam bardzo zadowolona w przeciwieństwie do mojej siostry .A powodem był nasz wzrost ,ja mam 170cm. a ona 160 cm. i było jej ciężko nim manewrować ,nie mogła sobie z nim poradzić .Dlatego dobrze sprawdzić co się kupuje i np. pojeździć nim po sklepie ,od razu będzie można poczuc czy nie jest za ciężki .
 
I ja tak zrobilam i to nie raz!!! W domu jezdzilam juz z 10kg ciezarkiem i bylo wszystko oki!!!!
 
reklama
Olu osobny jest adapter do gondoli i osobny do fotelika ale adaptery nie są drogie chyba jakieś 36zł



 
Do góry