reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Basieńko za dużo ich jest i dlatego tak ciężko się na któryś zdecydować :)



 
reklama
masz racje przegladam katalogi siedze na alegro a jak juz jakis mi sie podoba to ma kosmiczna cene ale dam rade napewno znajde cos co naprawde mi sie spodoba i bedzie miało przystepna cene mamy zdecydowanie za duzo wydatkow w tym roku zeby pozwolic sobie na cos konkretnego
 
Tak to prawda że niektóre ceny są trochę przesadzone niech dadzą odpowiednie pensje to będziemy kupować wszystko to na co będziemy miały ochotę a nie zanim coś kupimy to oglądamy to z każdej strony i analizujemy czy na pewno nam sie dana rzecz przyda.Trochę to jest przykre bo nie powinno tak być



 
Ja ostatnio właśnie oglądałam pościel dla małego ,babka tyle mi tego pokazała że dostałam kręćka ale jak doszła do ceny 250 zł. ,to w momencie oprzytomniałam . ;D
 
wszystko jest piekne i cudowne ale jak słysze ceny to tez od razu sie budze szok ale jak mus to mus na pocztek wszystko musi byc
 
jest na bb wątek wózki-polecam-odradzam i task dziewczyny pisza o wózeczkach, napewno coś się wam przyda, ostatnio jedna napisała, że ma wózeczek za 400 zł z fukcja spacerówki i nosidełkiem dla maluszka chyba firmy anmar
 
Ja właśnie byłam wczoraj w sklepie z wózkami i już wybraliśmy X Landera XA po 10 czerwca jadę złożyć zamówienie bo gondolkę chcę w kolorze błękitnym a spacerówkę w kolorze Lemon już nie mogę się doczekać. :laugh:



 
reklama
Do góry