reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki

Ewan...śliczny wózeczek.......ten sam bardzo mi sie podobał....ale niestety....był prawie 500 e drozszy od naszego...nie moglismy sobie na niego pozwolic!!!!!!Gratuluje zakupu!!!!!!!
 
reklama
dziękuje Wiolu i oczywiście że się nie przejmuje  ;D musze mierzyć sily na zamiary  ;) podziwiam tylko te fajowe  bryki dziewczyn  ;D
 
JA też corsini ale cóż mogę tylko pomarzyć ,choć jestem tak nawiedzona ;Dże pewnie gdyby nie adam to poleciałabym po nowy wózek .Oddałabym całą swoją wypłatę żeby kupić takie cudeńka ,ale na szczęście mężulek mnie trochę stopuje
 
babeczki, pewnie, że marzy się zawsze najfajniejsza bryka w sklepie, ale jak mówicie, mierzy się siły na zamiary, wcale nie powiedziane, że tansze wózki lub używane są gorsze, aby tylko maluszkom było wygodnie i zdrowo, reszta to rzecz możliwości, które u jednego takie u drugiego inne.
każdy nabytek cieszy, pamiętacie jak się Krecik cieszyła ze swego wózeczka, i Ola, i Iwonka-każdy sprawił tak wiele radości bez względu na to ile kosztował.
 
To prawda Ewan ze nie wazne ile co kosztowalo tylko ze bedzie wozic nasze brzdace!!!
Wszystkie wozeczki, ktore tu widzialam sa sliczne!!!
Iwonko ostatnio jak sie swoim wozeczkiem chwwlilas to chyba przegapilam watek ,ale teraz nadrabiam zaleglosci!! Wozeczek i fotelik kupiliscie super!!! W ciuszkach ktorymi sie kiedys chwalilas i w tym wozeczku bedzie niezly pan z waszego Brianka!!!Gratuluje zakupu!!!

Ewan, twoj bolid jeszcze nie obil mi sie o wzrok!!! Ale musze powiedziec ze wyglada na leciutki i jest bardzo oryginalny!!! W tym kolorze wyglada super ( bo nie wiem jak wyglada w innych) i w ogole ma fajna funkcje z tym rozkladanym fotelikiem!!! Rowniez gratuluje dobrego wyboru i udanego zakupu!!!
 
Ewan przecudny wózek. My jeszcze do końca nie jesteśmy zdecydowani ale chyba kupimy X landera X3, tylko muszę poczekac na kasiorkę od teściowej :p
 
Iwonko, dziekuje za linki, wozeczki juz widzialam. na razie szukam dalej, bo jednak wolalabym typowa gondolke ::) ale z moimi wymaganiami to moze byc ciezko:(

Ewan i Iwona: sliczne te wasze wozeczki, gratuluje udanych zakupow.
 
Kreciku-w mutsy też chyba jest taki fotelik-prima play co się rozkłada na płasko, czy się mylę?
 
Ewan masz racje!!! Ale musze ci powiedziec ze tu ludzie kupuja inaczej takie rzeczy!!! Moj Kristi nie chcial tego fotelika, bo mimo ze ma atesty holenderskie(bo tam jest produkowany) to nie byl przetestowany przez ADAC w niemczech!!! A to juz jest taka najwyzsza izba kontroli jezeli chodzi o pojazdy i ich wyposazenie!!! To jest niemieckie myslenie i ja nic na to nie poradze!!! Tylko z tego powodu kupilismy Maxi Cosi bo ten wlasnie wygral te wszystkie testy!!! Szczerze to ta wersja ktora ty posiadasz jest praktyczniejsza!!! Ale ja mimo wszystko jestem zadowolona z tego co mam!!!!
 
reklama
Do góry