reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
no w końcu znaleźliśmy wózek chociaż za bardzo nie chciałam czerwonego ale na daną chwilę nie mieli innego koloru w takim zestawie jak chciałam, całość 2280 zł, w tym fotelik rozkładany na płasko jak gondola oraz spacerówa, dość szeroka, wszystko zdejmowane do prania, solidne, naprawde super firma, JANE
 
spacerówki nie miałam już dziś ochoty montować ale też jest fajowa
no i wózio jeszcze z innych stron
to co jest zamontowane to ten fotelik samochodowy rozłożony jak gondolka, nie włoże do niego bobaska w ciepłym kombinezonie w wieku 5 m-cy ale wtedy wezmę spacerówkę rozkładając na płasko a ona jest naprawdę szeroka
 
ale mnie cieszy że się cioteczkom podoba
oby tylko sprawdził się na ulicy i oby moje maleństwo było z niego co najmniej tak zadowolone jak ja
 
ale śliczne  :)  :) ja niestety musze szukac czegos tańszego  ;) ale mam nadzieję że znajdziemy coś równie ładnego  :)
 
reklama
Corsini nie przejmuj się ,dużo jest pięknych wóziów po przystępnych cenach ,sama oglądałam choć nie jestem na kupnie bo dostanę od koleżanki .Ale jak mój mąż twierdzi my nie jesteśmy na dorobku i mamy już dzieci na które trzeba wydać pieniadze .Ja sama pamiętam jak kupowałam pierwszy wózek,chodziłam i jęczałam bo chciałam najpiękniejszy
 
Do góry