reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Jakim modelem Emmaljungi jeździcie?

Mamy Smarta Duo Kombi.
http://www.itc-gdansk.com.pl/index.php?lang=pl&action=prams&prams=smart_duo_combi

Bardzo ważną zaletą tego wózka jest to, że ma dużą (80cm) i głęboką gondolę. Dziecku jest wygodnie długo, długo. A jak komuś się urodzi duża dzidzia to za trzy miesiące nie włoży jej np. do Mutsy, bo wózek jest za krótki. I co zrobić jak jest środek zimy i na spacerówkę jest za wcześnie?
 
A więc tak przeczytalam cały wątek i :-[ mam mętlik w głowie!!!! Deltim Fokus ma strasznie małe kułka i czy to nie przeszkadza w prowadzeniu po nierównym terenie (mieszkam w domu i tereny koło mnie nie są za równe) czy deltim mieści sie do samochodu (Ford Mondeo ale wersja sedan) ????
Podoba mi się jeszcze wózek Mikrus Alu Sprint, Tutek!!!
Nasza Liwia urodzi sie najprawdopodobniej 25.09 i potrzebuje chyba wózka ze sztywna gondolą.
Powiedzcie mi co jest w cenie Deltima Focusa ???
A i jeszcze podoba mi się X-lander ale X1 czy on jest lepszy od Focusa????
:o

nie wiem co wybrać, a miał być wózek droższy ale czy to ma sens???
Myślałam o Driver 4xl ale na żywo taki sobie i chyba za drogi jak na siebie i swój wygląd nie podoba mi się materiał!!!!

Pomóżcie coś wybrać!!!
Jestem z Żyrardowa czy jest w pobliżu jakaś hurtownia z wózkami chodzi mi o Warszawę ale od strony Janek albo od strony Pruszkowa, może być Piaseczno albo Skierniewice~!!
 
uważam ze warto zainwestować w wózek
ja osobiście polecam bebe confort na podwoziu trophy avenue

zycze owocnych decyzji
 
Cześć,

Marta1106 pisze:
A więc tak przeczytalam cały wątek i :-[ mam mętlik w głowie!!!! Deltim Fokus ma strasznie małe kułka i czy to nie przeszkadza w prowadzeniu po nierównym terenie (mieszkam w domu i tereny koło mnie nie są za równe) czy deltim mieści sie do samochodu (Ford Mondeo ale wersja sedan) ????
Powiedzcie mi co jest w cenie Deltima Focusa ???

Miałam Deltima Fokusa i polecam. Nie uważam, żeby kółka były zbyt małe do nierównych terenów. U nas świetnie spisał się w lesie, jak również zimą na śniegu.
Nie wiem, jaki jest bagażnik w Twoim samochodzie. My mamy Skodę Felicję i nie było problemów - mieścił się wózek i torby. Wystarczyło ściągnąć kółka i złożyć gondolę na płasko. Wersja spacerowa zajmowała trochę więcej miejsca. Najlepiej oczywiście sprawdzić, czy zmieści się do bagażnika.
Nie wiem jak teraz, ale jak kupowaliśmy nasz wózek półtora roku temu, to na wyposażeniu była tylko torba i okrycia na nózki (osobno do gondoli i spacerówki). Parasolkę, folię przeciwdeszczową i moskitierę musiałam dokupić.

Pozdrawiam
Giza
 
witam! ja kupilam wozek firmy sprint nie wiem czy kojazycie ale nie jest chyba za bardzo znana bo na allegro nie widzialam mial pompowane kola i wogole bylam bardzo zadowolona!!! potem okazalo sie ze jest za ciezki a potem ze siedzenie w spacerowce jest nieodpowiednie dla dziecka! hubert bardzo sie w nim zsuwal!
teraz mam spacerowke firmy quinny dokladnie model buz jestem bardzo zadowolona polecam wszystkie wozki z tej firmy! sa bardzo praktyczne! jedyny defekt sa bardzo drogie!!!!!!
 
reklama
Nie mogę się zgodzić z opinią o wózku DELTIM PREMIER.Mam go już ponad dwa lata wóaek jest super i cena przystępna.Jego zalety to :oparcie w gondoli + pasy w niej, skrętne kółka to tylko pożytek, ponieważ gdy synek zrobił sie większy a co za tym idzie cięższ wózek łatwo się prowadzi, nie trzeba używać dużo siły.Moim zdaniem jest naprawdę godny polecenia.Do stelażu spacerówki nożna przymocować foteli samochodowy za pomocą adaptera.Jest to bardzo przydatne gdy się jedzie na zakupy.Wracając do gondoli jest super na zinę i na lato,dzięki pokrowcu chroni dziecko przed warunkami atmof.Mój synek przejechał w gondoli casła zimę i lato.Jest naprawdę duża w porównaniu z innymi gondolani.Spacerówka też jest ok.Ma długi regulowany podnóżek,szerokie i głębokie siedzisko,oparcie też jest ok.Wózek przejechał dużo kilom.,śmiejemy się z mężem ,,,,,ze ma większy przebieg niż nie jedno auto dwu letnie.Teraz dopiero coś zaczęło się dziać z hamulcem iprzednim jednym kółkiem ale tak twierdze, że wózek spisał się na medal.Jest naprawdę godny polecenia.Jestem pewna ze przy drugim dziecku dokonam takiego samego wyboru jeżeli chodzio o pierwsze 4 kółka mojego dziecka.Ach zapomniałam dodać żę materiał jest zdejmowany w gondoli i spacerówce ,dzięki temu można go bardzo łatwo wyprać.Metalowy kosz też jest bardzo wytrzymały potrafi uwieź dwie zgrzewki wody mineralnej:)Pozdrowienia i mam nadzieję ,że komuś pomogę przy tym trudnym wyborze
 
Do góry