reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dzieki wielkie Abryz :)
Tez w takim razie nie bede sie juz nad tym zastanawiac :)
A synka masz rzeczywiscie dorodnego.
Pozdrawiam.
 
reklama
Hej.
Czy ktos uzywa wózka Chicco Enjoy? Zastanawiamy się nad nim i nad Quatro De Luxe Graco? Czy ktos może cos napisac o Chicco?
 
Ja mam Adbor Ring I, oczywiście NIE POLECAM - strasznie ciężki, mimo, że facet w sklepie mówił, że to jeden z leżejszych wózków. Paski skrzypią, budka nie otwiera się całkowicie i teraz moje 4-miesięczne dziecko nie chce w nim leżeć, bo nic nie widzi. Czasem podnoszę do pozycji półsiedzącej ale się zsuwa :( Są trzy stopnie regulacji oparcia: całkowicie na płasko, półleżąca i siedząca. Niestety dla mojego synka to za mało, przydałoby się coś pośredniego między leżącą a półsiedzącą. Jak miałam w planach zakup wózka to chciałam kupić najpierw tylko głęboki a potem spacerówkę ale dałam się przekabacić facetowi w sklepie, że wielofunkcyjny wózek bardziej się opłaca. Nic podobnego :( Kupiłabym używany głęboki a potem nową spacerówkę i cena wyszłaby mi ta sama  :mad: Teraz poluję na jakąś fajną spacerówkę. Mam na oku Graco Citysport lub Mirage oraz Chicco Poenee XS. Może ktoś ma informacje na temat tych wózków. Nie upieram się do końca przy tych modelach ale chodzi mi o wózek leciutki, rozkładający się na płasko bo moja dzidzia jeszcze sama nie siedzi. No i cena też jest dosyć ważna. Chicco jest najdroższy, na allegro 399zł lub w większym wyborze kolorów - 439zł. Graco są dużo tańsze.
Pozdrawiam
 
Przeczytałam cały wątek i widzę, że zachwalany jest wózek Peg Perego Atlantico. Często piszecie, że jest lekki; właśnie zajrzałam na Allegro i waży on 8,9kg - czy to lekki wózek ::) Dla mnie lekki to taki, co waży 5,5 do 7kg. Czy możecie mi coś polecić ??
Pozdrawiam
 
fionka pisze:
taką wagę to mają chyba tylko spacerówki typu parasolka ale to dal starszych dziecki i raczej niezbyt wygodna opcja

przy dwulatku, co częściej biega niż siedzi taka 1,5-2 kilogramowa parasolka bez żadnych doatków jest wręcz rewelacją.. ale to już dla dwulatka.. dla mniejszych odradzam
 
ja polecam wozek el-jot model matrix

wiieeeelka gondolka dzidzia moja lezala w niej do 7 mies i nie wyrosla
fajne pompowane kola ktorym nie straszne nierownosci parkow drog i chodnikow
po łąkach tez jezdzi
w cenie jest tez spacerowka - nakladka jak dziecko juz siedzi
demontuje sie wtedy gondolke i montuje ta spacerowke

cena ok 650

hmm wada ale mi nie przeszkdza - czasami skrzypi bo ma plastikowe resory..
ciezki troche alee u mnie stał w rowerowni wiec wciagalam go tylko po 5 schodkach
 
reklama
My jeździmy Emmaljungą. To świetny wózek, choć nie jest najlżejszy. Komfort jazdy jest super nawet po największych wertepach. Wózek nie do zdarcia. Wszystkie elementy świetnie wykonane i solidne, bo szwedzkie. Mieszkam na 3 piętrze, ale zamiast wnosić wózek po prostu go wciągam po schodach (jedzie lekko, bo ma duże pompowane koła)
 
Do góry