reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

polecam nadal JANE SLALOM, po 2 tygodniach użtkowania na razie nie sprawia żadnych prolemów,
 
reklama
Właśnie przeczytałam opinie na temat kilku wózków . Ja teraz mam gondole dostałam ten wózek wiec nie było tak źle . Osobiście narzekam bo wazy sporo i musze go na trzecie pietro wnosc. ;D moj wózek wazy ok. chyba 15 kg. tragedia. z dzieckiem 7 kg. Wiec to był tragedia. No nadal jest bo teraz szukam wózka , chodzi mi o spacerówke taka jeszcze wygodna dla małego dziecka co myślicie o beby dreams http://www.mar-jo.zam.pl/sklepwozki.html co o nich myślicie. Mi bardzo zalerzy by wózek był lekki , ale miał przekładną raczke, kosz na zakupy , pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie i podnużek i musze sie zmieszcić w 300 zł może być urzywany oczywiście nie zniszczony. Niestety nie stac mnie na droższy a i tak za jakieś półtorej roku zmienie na parasolke. Czekam Dzięki
 
witajcie
ja mam wózek DELTIM PREMIERE niby6 fakny bo tak i klasyczny ale:
ma nie przekładana raczke co pzry słonku horror!
- jak si eodblokuje skretne koła to lata na boki szcególnie na pochyłych powierzchniach,
- gondola mała a moja córcia ,która wazyła 4400 i 59 cm jzu jezdziw spacerówce
- przy wadze 6 kg wózek zaczał sie pzrechylac w jedna strone i bałąm sie ze wypadnie, reklamacji mi nie uznali bo tak i pzrechył to nie wada w koncu mój tat si enim zajał i go naprawił ale musze si ego pozbyc bo Zosia sie ju zprawie nie miesci
- bud etzreba umiejetnie opdchylqc ale i tak kozrystaja c z systemyu odchylania buda tzreszczy
- a spacerówka jest waska
A do samochodu zapomnijcie zeby sie zmiescił
]no i ciezki same go nie wniesiecie
plusem tego wózka jest kosz na zakupy dosyc szeroki i klasyczny.
 
Witam!
Czy ktoś ma wózek ARTI Travel Lux New lub Spider? Chciałabym wiedzieć jak się sprawuje, czy ma wiele wad, jakie ma zalety. Interesuje mnie ze względu na wagę - mam już jeden, przy którym ręce opadają ::) A poza tym dzidzia ma 2,5 miesiąca, a już ledwie się mieści w gondoli. Rozglądamy się więc za lekkim wózkiem, w którym młody mógłby jeździć w pozycji półleżącej - to na pewno będzie mu odpowiadało :laugh:
 
nie polecam: ORION POLAKA!
cholernie ciężki, do bagażnika się nie mieści, bardzo ciężko się go prowadzi pomimo pompowanych kół, i skręca sam w prawo. Z tego co zaobserwowałam to już taka wada tych wózków.
TEraz kupilismy GRACO mirrageplus i jest ok. Waży niecałe 7kg, zwinny, do bagażnika mieści się bez problemu, składa się jedną ręką. Dokupilśmy tylko torbę i parasolkę i MESIO jak złoto! ;)
 
ja ma dwa takie głebokie n pompowanych kołkach z duza i miekka gondola firma jarfex
jedna wada- potem trzeba kupic spacerówke
 
mam 2 wózki-jeden jane slalom-raczej nic do zarzucenia poza amortyzacją, ale w takich wózkach to normalne, mam też na wsi wózek na skórzanych pasach-rewelacyjna amortyzacja, stare a dobre rozwiązanie, i pobujać można i dołki nie straszne
 
Dziewczyny, ma ktoras z Was Graco Quattro Deluxe? Bo za cholere nie moge znalezc w instrukcji do czego sluza te dwie zaczepki w ksztalcie litery "D" w srodku nosidelka ???
 
reklama
Sandra, ja mam Graco, ale nigdy się nie zastanawiałam nad tymi paskami w środku nosidła i przyznam, że nigdy nie było takiej potrzeby, by je wykorzystać. Poza tym Jakub już od kilku tygodni jeździ bez nosidła, bo się w nim po prostu nie mieści (68cm i ok. 7kg) :-) Myślę, że te paski są do przypięcia dziecka w nosidle, ale nie mam zielonego pojęcia jak ;)
 
Do góry