reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

a my dalej nie mamy fotelika i coś nie mam wogóle weny żeby go kupić, a jak kupię to chyba deltima koleżanka miała dla swojego malucha i była bardzo zadowolona, ale na razie misię nie chce kupowac fotelika
 
reklama
Dzięki FUCZAK-u :) Mogę napisać, że sprzęt transportowy dla maluszka mamy już skompletowany. Teraz pozostał nam zakup kilku mniejszych i tańszych rzeczy. Pozdrawiam
 
Witajcie1
Ja jestem zupełnie zielona z udzielania się na forach (to w ogóle moje pierwsze:)), ale na wózkach znam się ostatnio bardzo dobrze:)
Od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą Mamą Uleńki, która od początku (urodzona w maju) ujeżdżała Adbora (model Aduś). Wózek sprawdził sie jako głęboki. Ma szeroką i długą gondolę, duże (choć nie pompowane) koła, cichutko skłądającą się budkę, przekładaną rączkę... Całkiem nieżle służył (w zasadzie służy nadal:)) jako szeroka i wygodna dla Maluszka spacerówka. Jednak... wcale nie jest różowo, ponieważ jest to jeden z najcięższych wózków jakie przyszło mi poznać. Po kilku miesiącach tachania tego czołgu na czwarte pólpiętro :D w starym poniemieckim bloku, zaczęłąm marzyć o czymś leciutkim i maleńkim. I przerzuciłyśmy się z Małą na laskę. Uważam, że to w ogóle dobry pomysł na
 
[ups :D] ... miejskie eskapady:) W związku z tym, że laska nie miała rozkładanego oparcia, postanowiłam poszukać pełniejszej spacerówki. Ostatecznie stanęło na Baby Dreamsie Riderze - dużej, wygodnej spacerówce parasolce. według mnie wózek ma tylko jedną (jedyną:)) wadę, co innym się nie zdażało:) - zbyt głeboko wsunięte oparcie na nóżki, co powoduję, że śpiącemu i rozluźnionemu dzieciaczwi nózki się z niego zsuwają. A oto jego zalety:
- waży zaledwie 8 kg;
- oparcie rozkłada się w trzech pozycjach do niemal leżącej, jest wysokie, więc mojej dużej dwulatce nawet w pozycji leżącej główka nie wystaję poza;
- pięciopunktowe, długie, fantastycznie zapinające sie pasy;
- fajna lekka budka, cichutka i dobrze chroniąca przed wiatrem i deszczem;
- składa się rzeczywiście jedną reką:)
- ma regulowane rączki i podnóżek.
Generalnie jestem nim zachwycona. Z całego serca polecam, zwłaśzcza dla dużuch dzieciaczków. Opcjonalnie kupiłabym pewnie beb confort allegro, ale ten z wszystkimi bajerami jest dużo droższy, co ostatecznie zadecydowało.
Pozdrawiam
 
Witam wszystkich,mam pytanko macie może jakieś informacje o wózkach firmy Implast a szczególnie buggybob??Pozdrowionka
 
Vader   :)  Fotelik śliczny!!!
My też zdecydowaliśmy się na Primo Viaggio!
Właśnie dostaliśmy przesyłkę i oglądamy nasz fotelik.
Kupiliśmy też używany i też w kolorze Hip Hop!
Bardzo jestem zadowolona z tego zakupu, fotelik jest prawie jak nowy a kolor Hip Hop jest po prostu rewelacyjny!
Teraz jeszcze zamówimy wózek Atlantico i zostaną nam jeszcze tylko drobne zakupy typu oliwka, zasypka itp.
Mam jeszcze tylko małe pytanko dotyczące tapicerki Atlantico.
Czytałam na forum gazety, że poszczególne kolory różnią się gatunkiem tapicerki tzn. jedne są bardziej śliskie inne bardziej materiałowe. Nie bardzo mam możliwość obejrzeć ich w realu  więc może od Was czegoś się dowiem?
Żużaczku  :) i Vader   :) moglibyście napisać, jak tapicerki Waszych wózeczków, śliskie, czy raczej miękkie? 
Czy robią wrażenie łatwo czepliwych na drobne okruszki i pyłki?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki!
 
yellow z ta tapicerka to sie zgadza. My wybralismy tą "nie sliską" - gatunek materaiału w zaleznosci od koloru. w tym samym kolorze nie mozna wybrac innego gatunku. Wózek staoi juz chyba 3 tydzień bez przykrycia i nie ma na nim sladu ani pyłeczka. Faktura podobna do krótko strzyzonego sztruksu (takie paseczki) ale w dotyku nic wspólnego ze sztriksem nie ma (nie jest mechaty). Identyczny wózek (w tym samym kolorze) widzielismy na allegro - po rocznym przebiegu - i wygladał jak nówka. Zero przetarć i zero splowienia, nawet na budce.
 
Tapicerka naszego Atlantico jest miękka i pyłki się jej nie czepiają :). Nie wiem czy jest ona śliskawa ponieważ wózeczek stoi w domu i ciężko jest by się ubrudził. Jeśli jednak spadną na niego jakieś pyłki to 1 reką można je zrzuić. Jak dla mnie w chwili obecnej jest to bez znaczenia. Przy wyborze tapicerki kierowaliśmy się tylko kolorem i opiniami, że materiał z jekiego zrobiona jest tapicerka nie płowieje zbyt szybko. Można go prać więc nie widze tu żadnego prolemu. Ja nie polecam jednak zakupów w "ciemno" - może warto wybrać się do jakiegoś sklepu by zobaczyć taki wózek "real". Pozdrawiam
 
Wielkie dzięki  :-*  :-*, jak tylko zdecydujemy się na kolor tapicerki i nabędziemy Atlantico to się pochwalę :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Ja mam Bebe Confort 3 funkcyjny. I zgadzam sie z opinia, ze to niezbyt dobry wybor 3 w 1. Za ok 2-3 miesiace bedziemy chcieli kupic spacerowke (z BebeConfort rezygnujemy). Ale jaka???? Piszcie opinie, poczytam ;)
 
Do góry