reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

My też już zdecydowaliśmy się, że kupimy fotelik Primo Viaggio, bo można go wpiąć na stelaż no i to baza to też duże ułatwienie.
Poza tym słyszałam na jego temat sporo pozytywnych opinii.
Zresztą większość cech tak wózka jak i fotelika wyjdzie w użytkowaniu ;) !
My też mamy w planach kupno fotelika używanego, ważne tylko by był bezwypadkowy!
Jeśli można spytać to ile kosztował Wasz dopiero co zakupiony fotelik?
Pozdrawiam i czekam na zdjęcia fotelika, już jestem ciekawa jak się prezentuje?!
 
reklama
Wożenie malucha w foteliku na stelażu nie jest wskazane - ale na bliskie odległości można. Nasze Viaggio które przyjdzie DZIŚ!! to tegoroczny model w kolorze Hip HOP - taki pomarańczowy. Wygląda super i bardzo ożywi stelaż i mamy nadzieję, że będzie pasował dzidiusiowi. Zapłaciłem za niego (razem z przesyłką 300zł). W Calineczce gdzie dostaliśmy duży rabat - ten sam fotelik razem z kosztami przesyłki kosztuje 508zł. Na allegro foteliki te kosztują od 350zł do 450zł - ale nie ma wyboru koloru i nie jest ich dużo - wiem bo od ponad 3 miesięcy śledzę wszystkie aukcje. Trzeba po prostu szukać okazji!! Pozdrawiam

P.S http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=26043926&v=2&s=0
 
A co myślicie o Quinny Zapp? To taki trójkołowiec, w którym nie ma gondoli, ale można wpiąć fotelik samochodowy. Moja dzidzia urodzi się w sierpniu. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale spacerówka jest bardzo lekka.
Może ktoś ma taki wózek, niech się podzieli spostrzeżeniami.
:) Pozdrawiam
 
aga kw, nie wiem o jakim wózku piszesz ale w listopadzie kiedy będzie już pewnie zimno, Twoje dzieciątko będzie jeszcze malutkie i musisz się zastanowić czy spacerówka ochroni je odpowiednio przed zimnem i wiatrem.
 
Masz rację agasek, przemawia przeze mnie niedoświadczenie. W końcu chyba wybrałam to, co żużaczek, Peg-Perego. :p
 
My mamy Adbora Ring I, wielofunkcyjny, kosztował 500zł. O tym co zawiera pisałam w temacie "Jaki wózek", opisywałam go przed urodzeniem Julii, a teraz po prawie dwóch miesiącach użytkowania mogę się wypowiedzieć na temat jego prowadzenia. W ogólnej ocenie wypada dobrze, materiał solidny, dość dobra amortyzacja, rączka przekłada się gładko, budka składa cicho, ma pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitierkę. Ma jednak też swoje wady, przede wszystkim jest cholernie ciężki, waży koło 16 kilo, a z moją małą koło 22 kg. Na razie nie odczuwam tego tak bardzo, bo mieszkam póki co na parterze, jednak niedługo czeka mnie przeprowadzka na 3 piętro i wtedy będzie gorzej. Pierwsze co trzeba było zrobić po paru spacerkach, to przesmarować ośki, bo koła skrzypiały niemiłosiernie. No i znosi go nieco na prawo, a z racji jego wagi ciężko się nim operuje, zwłaszcza kiedy rączka jest przełożona na opcję spacerową. Wózek jest dość zabudowany, co może dobrze sprawdzałoby się zimą, ale przy obecnej pogodzie przepływ powietrza mocno ograniczony i mała bardzo się poci, mimo, że na spacerki ubieram ją teraz w samo body i tylko jak siedzimy w cieniu to okrywam pieluszką. Acha...wózek jest zawieszony na skórzanych paskach, które też mają tendencję do skrzypienia, Julia akurat to lubi, ale niektórym dzieciaczkom mogłoby to przeszkadzać.
 
Witam!!!
Obiecane zdjęcie fotelika - używany ale nie zniszczony, bezwypadkowy i z kompletem papierów (kupiliśmy go za połowę ceny sklepowej):
fotelik.jpg

Warto szukać w necie. My zresztą tez się go pozbedziemy jak już nie bedzie nam potrzebny. Zresztą ile taki mały dzieciak może go zniszczyćć?!

Pozdrawiam
 
Ja polecam wózek firmy ROAN, niestety też nie dla tych, którzy nie chcą, lub nie mogą dźwigać,ale wózek świetnie się prowadzi, jest mięciutki i wygodny, komplet czyli gondola, spacerówka, fotelik, folia, parasolka, torba kosztuje ok 1300 zł.Jest to polska firma spod Częstochowy, która eksportuje te wózki na zachód. Gondola i fotelik mają funkcję kołyski, godolka ma regulowany zagłówek, wszystkie pokrowce są zdejmowane do prania, jest duży wybór kolorków tapicerki. To co mi się podoba to, to że wózek jest bardzo zgrabny i właśnie nie ma zbędnych bajerów i nie sprawia wrażenia jakby użyto zdecydowanie za dużo materiału.Wyglądem przypomina wózki firmy Peg Perego i Innglesina, więcej na stronce www.roan.pl
 
No Vader, muszę przyznać, że udany zakup... Bardzo fajny fotelik i za sympatyczną sumkę ;D Gratuluje udanego zakupu!
 
reklama
Do góry