reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja rowniez uzywam Deltima Fokusa i jestem bardzo zadowolona, duza gondola z podnoszonymi plecami, lekka konstrukcja, super sie sklada a do tego wizualnie jest super :)
Ja mam 157 cm wzrostu i raczka jest ok ;)

 
reklama
hej mamusie!a co myslicie o wózkach implasta? dostal od miesiecznika w 2004r.1miejsce ja sie zastanawiam nad 3xl driver ma 1skretne kolko z przodu. blagam jak ktos cos wie dajcie znac!
 
o rany!a ja juz prawie kupilam tego implasta 3xl implasta!oczywiscie to chlop mnie namawial bo generalnie sklanialam sie ku fokusowi deltima. mam jednak instynkt bo jeszcze wahalam sie no i trafilam na to forum. a to ja bede tachac pojazd po schodach. naleze do atletow ;)160wzrostu i 50kg wagi dzieki wielkie niech beda Wam za rady :)
 
to niech sie bardziej staraja przy produkcji i niech zatrudnia pare doswiadczonych mamus ;)
a z tym sadem to niewykluczone po dzisiejszym dniu we wszysto uwieze facet przed chwila poszczul dobermanem mnie i psa a straz miejska chciala MNIE nie jego ukarac!wiec naja boj sie zemsty producentow wozkow :(
 
Ja mam wózek Krasnal Polo. Jestem z niego zadowolona. Może nie jest najlżejszy, ale w miarę wygodny. I duży. Można sobie go obejrzeć na http://wozkikrasnal.pl/ .Jego jedyną (jak dotychczas) wadą jest to, że źle prowadzi się po przełożeniu rączki tak że dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy. No i może jeszcze kosz niezbyt im się udał bo jak oparcie jest rozłożone na płasko to ciężko jest włożyć jakiś większy przedmiot.
 
bolek2005, majac silne wsparcie calego forum damy rade!! :) w koncu pare firm jest tu skrytykowanych, a masz racje - niech sie staraja! swoja droga ciekawa jestem, na jakich zasadach przyznawane sa te wszystkie nagrody..

a mnie ostatnio tez skrytykowal facet, ktory swojego dobermana wyprowadza na spacery bez smyczy i kaganca, wiec bez stresow. ludzie sa delikatnie rzecz ujmujac niepowazni i tyle.
 
Ja mam pytanie do osób posiadających Deltima Fokusa. Wózek ma po złożeniu 104 cm. Czy mieści się wam do bagażnika na płasko?
Mam wątpliwości czy mi wejdzie, mam Skode Fabie, a nie mam jak tego sprawdzic?
 
Witam. Czy ktoś wie czy Deltim Fokus zmieści się do bagażnika Skody Fabii na płasko.
Mam na myśli stelaż, który ma 104 cm. Proszę o jakieś informacje.
Ewentualnie czy ktoś może wie czy w jakimś sklepie w Warszawie można to sprawdzić.
 
reklama
cześć,
[ba]Asiaw77[/b] Deltim Focus mieści się do felicji, ale trzeba ściągać koła. Gondola po złożeniu też się mieści. Myśle, że można to sprawdzić w dowolnym sklepie, który prowadzi sprzedaż tych wózków.
Pozdrawiam
Giza
 
Do góry