reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

witam dziewczyny ja wlasnie sie zaczynam rozgladac za wozkami i mam na oku pare chcialam sie zapytac czy ktoras z was moze miala lub ma wozek

hauck-i'coo Platon 4???
http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=1314

na tej www on jest ,poniewaz szukam opini na jego temat :)

albo wozek

http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2250-21-601&vari=1

z gory wam dziekuje
rowniez podoba mi sie wozek TAKO CITY VOYAGER ale niewiem czy jest miekki w jezdzeniu moze ktoras z was go posiada to chetnie poslucham rad:)
 
reklama
My już zrobiliśmy zakupy - popatrzcie:
wozekwww.jpg

To taki pierwszy mały Mercedes dla naszego Dzidziusia :) Nam się podoba, ale czy jemu bedzie pasował?? - nie ma wyboru - bo drugiego mu Tata nie kupi :) Po złożeniu wózeczka nie było żadnego zaskoczenia. Dostaliśmy to co chcieliśmy. Wózek jest w miarę lekki ok. 10kg, dość zwrotny (testowaliśmy na sucho bez obciążenia:)) Polecamy ten wózek i zakupy w Calineczce. Jeśli chodzi o wózki PP - to w Calineczce mają najtaniej - nie ma co szukać!!! Pozdrawiamy
 
Witam, ja właśnie kupiłam wózek dla mojej dzidzi, która przyjdzie na świat we wrześniu.
Wózek jest marki Emmaljunga, można obejrzeć pod adresem http://www.familyshop.com.pl/TOWARY/Emmaljunga/Smart.html (mój kolor to wimbledon), kosztował 1650 PLN (+130 PLN parasolka).
Wygląda na bardzo solidny i trwały, ma duże fajne koła, jest bardzo ładnie wykonany. Mam nadzieję, że się sprawdzi, słyszałam pozytywne opinie o tej marce, a może Wy coś wiecie na temat wózków Emmaljunga?
Pozdrawiam!
 
emmmaljunga jest bardzo dobrym wózkiem. My mamy wersję clasic sport. Świetnie spisuje się na różnego rodzaju wertepach, trawnikach, krawężnikach itp. No i rozmiar siedziska spacerówki - dziecko napewno będzie miało wygodnie. Ale niestety parasolka do emmaljungi to jakiś niewypał.
 
wracając do parasolki to może ja ją źle montuję....może ktoś wie gdzie powinna być prawidłowo przypięta.
 
Vader :)
Bardzo fajny wózeczek! Widzę ze zdjęcia, że to Peg Perego, tylko nie wiem jaki model? Czy to Atlantico, czy może inny model?
Pozdrawiam!
 
Vader :)
Dzieki za odpowiedz, widze a wlasciwie czytam, ze dbasz o zdrowie zony ;)
Ja tez bede dzwigac wozek i to na 2 pietro, wiec bardzo zalezy mi na lekkim, ale jednoczesnie dobrze amortyzowanym wozku.
Wlasciwie to juz zdecydowalismy sie na Atlantico, rowniez dzieki radom Zużaczka :-*, teraz zastanawiamy sie czy dokupic tez fotelik Peg Perego? A Wy dokupiliscie tez fotelik, czy raczej innej firmy?
Jesli moge o cos spytac apropo wozka to z czego sa kolka: gumowe czy z pianki?
Pozdrawiam!
 
Przychylam się do zdania większości... Kupowałam wózek wielofunkcyjny bo to jedna inwestycja itp. itd... Teraz mój synek ma roczek a ja już parę miesięcy temu zainwestowałam kolejny raz - tym razem w najzwyklejszą "laskę" - i to był strzał w 10!
 
reklama
Cześć!!!
Fotelik Primo Viaggio - właśnie do nas "jedzie". Kupiliśmy uzywany 4x z gwarancją do stycznia 2006 :) po okazyjnej cenie. Warto poszukać uzywanego fotelika, poniewaz nowe są baaardzo drogie, a takie małe dziecko i tak nie jest w stanie go zniszczyć w którkim czasie w jakim bedzie on używany. Zdecydowaliśmy się na P V, bo:
- ma bazę i przez to szybciej i łatwiej montuje się go w samochodzie - widzieliśmy i sprawdzaliśmy to ze 100x "live", z montażem fotelika bez bazy jest troszkę zabawy :)
- można go wpiąć w Atlanico, mając na uwadze termin porodu (wrzesień) - nie sądzę by był w ten sposób wykorzystywany, ale zawsze można :)
- jest fajnie wykonany, z dobrych materiałów.

Jutro fotelik jest u nas - to Ci go pokarzemy. Zobaczysz jakie bayeranckie kolorki.

Jaśli chodzi o kółka Atlantico to nie one ani z pianki ani gumowe. Dla mnie to one są z jakiegoś lekkiego materiału (coś jak plastik, ale nie palstik :) Kółka są ogumowane.

Sam wózek jak wcześniej pisałem należy do jednych z najlżejszych i fajnie się go prowadzi po mieszkaniu - cały czas ćwiczę na sucho :)
 
Do góry