reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

a ja mam deltima Focusa.. Andzia ma 13 miesięcy a ja sobie go bardzo chwalę .. nie jest zbyt ciężki - w wersji spacerowej waży 2 kg więcej niż pegperegro P3
jest Aluminiowy ( co może odejmuje mu urodę bo się nie błyszczy ale za to jest lekki) ślicznie wygląda spacerówka, ma pompowane koła .. Acha mieszkam na 3 piętrze ( bez windy) i dźwigam wózek z dzickiem w środku + zakupy..
na potrzeby "autobusowe" mam zwykłą laskę babydreams, ponieważ większe wózki nie mieszczą sie przez drzwi do Warszawskich tramwajów..
A Focus świetnie się składa i mało miejsca w bagażniku zajmuje.. My najpierw jeździliśmy skoda felicią, teraz oplem astrą i spokojnie ładujemy wózek, łóężczko turystyczne ( wcześniej jeszcez wanienkę ) i inne rzeczy i możęmy sobie na weekend jechać :D jedyna wada tego wózka - nie ma z tyłu odpinanej budki.. czyli tzw wietrzenia z tyłu .. ale pozatym u nas się sprawdził i w lecie i w zimie..
 
reklama
przed chwilka pisałam ale napisze raz jeszcze :D

a ja mam deltima Focusa.. Andzia ma 13 miesięcy a ja sobie go bardzo chwalę .. nie jest zbyt ciężki - w wersji spacerowej waży 2 kg więcej niż pegperegro P3
jest Aluminiowy ( co może odejmuje mu urodę bo się nie błyszczy ale za to jest lekki) ślicznie wygląda spacerówka, ma pompowane koła .. Acha mieszkam na 3 piętrze ( bez windy) i dźwigam wózek z dzickiem w środku + zakupy..
na potrzeby "autobusowe" mam zwykłą laskę babydreams, ponieważ większe wózki nie mieszczą sie przez drzwi do Warszawskich tramwajów..
A Focus świetnie się składa i mało miejsca w bagażniku zajmuje.. My najpierw jeździliśmy skoda felicią, teraz oplem astrą i spokojnie ładujemy wózek, łóężczko turystyczne ( wcześniej jeszcez wanienkę ) i inne rzeczy i możęmy sobie na weekend jechać Cheesy jedyna wada tego wózka - nie ma z tyłu odpinanej budki.. czyli tzw wietrzenia z tyłu .. ale pozatym u nas się sprawdził i w lecie i w zimie..

oto wózek w wersji letniej :D
wzek5vn.jpg
 
cześć,
ja również mam Focusa z firmy Deltim. Jak narazie używam gondoli i jestem z niej bardzo zadowolona. Świetnie spisuje się w parku i na naszych dziurawych drogach. Mój synek urodził się dość duży (57 cm) i dla mnie sporym atutem tego wózka jest duża gondola, poza tym jest ona składana na płasko, dzięki czemu nie ma problemów ze zmieszczeniem jej do bagażnika (mamy skodę Felicję) razem ze stelażem oraz torbami. A i cena była dobra - ok 750 zł, bo kupiliśmy wersję z zeszłego roku.
Jeśli chodzi o wersję spacerową, to jeszcze jej nie używałam.
Pozdrawiam
Giza
 
a ja jej używam i jest super!1 koljną zaletą tego wózka jest to, że można go śmiało prać w pracle - ja robię to co miesiąc, ponieważ Anka często się brudzi lub je w wózku ( hmm a wiadomo jak wygląda jedzenie rodzniaka :) jedzenie jest wszędzie ale nie w buzi :)
acha ja w lato zupełnie odpinam budkę i Andzia jest tylko pod parasolem .. super wygląda.. i jest przewiewnie..
 
Ja mam wózek polskiej firmy "Tutek". Generalnie zamierzaliśmy kupić właśnie Deltim Focus, lub Roana, ale znajomi polecili nam sklep firmowy Tutka w Markach k/W-wy. Pojechaliśmy tam ... no i wyszliśmy z ich wózkiem.
Jest to wózek na pompowanych kołach, może nie jest z tych co ważą kilka kilo, a raczej kilkanaście, ale stwierdziliśmy, że i tak trzeba dźwigać jakby co, to co za różnica. (Dwa kilo w tą czy tamtą).
Na razie używamy gondoli - jest wysoka, obszerna (jak ktoś ma duże dziecko - to polecam), ładnie wykończona, mięciutka.
Do tego jest spacerówka. Dodatkowo dołączone są, w standardzie: folia przeciw-deszczowa, moskitiera, przykrywka która służy i do gondoli i do spacerówki. Spacerówkę montuje się na stelażu wózka (dołożony jest taki element do tego, za który np. w Deltimie trzeba zapłacić 35 zł.).
My zdecydowaliśmy się jeszcze na fotelik z tej serii - też z przykrywką na nóżki i daszkiem dodatkowym.
Jak przekroczy się kwotę 1000zł, dostaje się 10% zniżki w Tutku. W efekcie za wszystko zapłaciliśmy ok.1200zł.
POlecam ten sklep i te wyroby, mają dużo taniej a dobrej jakości i niedrogie (oczywiście w porównaniu z zagranicznymi firmami). A dziecko jak to dziecko ... szybko ze wszystkiego wyrasta, więc warto trochę przemyśleć zakup wózka za nim wyda się na niego np. 3000zł! ::)
A tak wygląda nasz pojazd http://www.tutek.pl/esklep.php?show=produkt&prodid=149&prodnazwa=MAX
A jak ktoś woli trzy kółka, to też jest w tej wersji!
Naprawdę polecam. :)
 
p.s. do wózka Tutka - oczywiście w wyposażeniu jest jeszcze torba do wózka na potrzebne rzeczy dla malucha i mamy!
 
Co do Roana to ostatnio mijałam pewną mamę, która wiozła dziecko w takim wózku i....... podczas jazdy strasznie skrzypiał :(
 
Witajcie.Czy ktoś kto używa Deltima Fokusa może napisać jakiego jest wzrostu?
Ma on nieskładaną rączkę i boję się że będzie dla mnie za wysoki.Ja mam tylko 158 cm.
 
cześć,
Asik26 ja mam 168 cm wzrostu a mój mąż 185 cm i wysokość rączki nam pasuje. Zmierzyłam i rączka jest na wysokości 103 cm.
Pozdrawiam
Giza
 
reklama
a ja mam roana korinę - kazdy wózek skrzypi jak sie go nie konserwuje. bardzo dobre wózki. jedyny minus - brak wszytych pasów - ale to naprawiłam :)
 
Do góry