reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja też do x landera miałąm fotelik maxi cosi+adaptery.
Ogólnie z wózka byłam średio zadowolona, prowadziło się go nieźle, ale bardzo ciężki i żle sie składał, dużo miejsca w bagażniku zajmował. Wymieniłam go szybko na spacerówkę-parasolkę.
 
reklama
ja mam X landera mode z 2009 uzytkuje go od wrzesnia sama spacerowke mielsimy wczesniej inny wozek i sprzedalam go po 3 miesiecach x landera nie zmaienila bym na zaden inny jak dla mnie ejst rewelacjny wczesniej go nie zakupiłam bo balam sie jak bedzie sprawowal sie zima gdy moje dziecko bedzie mialo ledwo pol roku a model z 2009 ten problem rozwiazal budka dodtkowo jest wydluzone sprawdza sie rewelacyjnie zima w sniegi i na lodzie nie mysle o kupinie zadniej mniejszej zpacerowki typu parasolka
mamy dokładnie taki

wiem ze wyszły teraz nowe kolory z 2010 a funkcje ma takie same
ja pzesadzilam synka w niego pol rocznego ktory jeszcze nie siedzial
 
My też mamy X Landera XA ,ogólnie jestem z niego zadowolona. Jak dla mnie duży plus za wygode w prowadzeniu i bardzo fajną spacerówka. Gondola jest trochę mała u nas starczyła do 4 m-ca ale Dawidek to duży chłopiec. Dobrze,że urodził sie w maju bo zimą w kombinezonie pojeździłby pewnie ze 2 m-ce. Tapicerkę można łatwo wyprać to też duży plus. No i jest po prostu ładny:-)
 
witam, moja córeczka ma juz 5 miesiecy a poniewaz urodziła się bardzo duza i rosnie w tempie ekspresowym musimy przesiąsc się do spacerowki. jeszcze przed porodem kupiłam wózek trzyfunkcyjnyMikado, bo porownujac z innymi mial największą gondolę (juz wtedy lekarz powiedział ze dzidzia bedzie wielka). Kosztował trochę ok.1000, i udało mi się wybrac jeden pasujący kolorek. nie byłam nim szczególnie zachwycona porownujac z innymi "bajeranckimi" wózkami, ale rozsądek zadecydował. Ostatnio postanowilam, ze skoro zmieniamy wózek na spacerowy to namówię męza na jakąś fajna spacerówkę, zalezalo mi na tym zeby 5-miesięczniak czuł się w nim dobrze i stabilnie, zeby mozna było chodzic po lasach i po miescie, no i takie funkcje jak regulowany podnózek, wywietrzniki w budce, mozliwosc montowania w dwóch kier. do kier jazdy, rozdkładane siedzisko na leząco...wydawało mi się, ze to podstawa...no więc poszukiwania zaczełam od przeczesywania forów, opisow wózków firm takich ja maclaren, mutsy, maxi cosi...w koncu upatrzyłam pare modeli, i oto wyniki mojej wizyty w sklepie i testowania wózków:
Maclaren mx3- długi, nie ma mozliwosci montowania siedziska w dwóch kier., oparcie regulowane tylko do takiej półlezacej pozycji, a nie wyzej
mutsy transporter- lekki, ale nie ma okienka w daszku, ani regulowanego podnózka, miał w zestawie spiworek, ale nie było przekładanej raczki, oparcie mozna regulowac paskiem,ale jakis taki płytki kosz na zakupy
mutsy slider- kubełkowy, ale bardzo wąski, miał przekładane rączki, ale nie posiadał regulowanego podnózka ani okienka w budce, ciezszy niz poprzedni model...mój maz juz chciał kupowac ale ja nie bylam do konca przekonana
wrocilismy do domu, poniewaz chcialam się zastanowic nad tym slider'em, cos mnie tkneło i zajrzalam do szafy, gdzie była spacerowka Mikado...krok po kroku odkrywałam jej zalety, które wczesniej nie robiły na mnie wrazenia, a okazalo się ze to nie problem, zeby wózek miał: regulowany podnózek, wywietrzniki, montowanie siedziska w dwóch kier. , bardzo łatwa regulacją siedziska poprzez rączką, oczywiscie na plasko, az do pionu, do tego w zestawie była torba, moskitiera, folia, parasolka, pałąk, wszelkie osłonk, no i oczywiscie skrętne koła i...teraz trochę mi głupio ze chciałam kupic szpanerski wózek nie oglądając się na cenę, a taki nie doceniany przeze mnie miakdo pomyslał o wszystkim i nie ma w nim 'cos za coS", poprostu wszystko jest tak jak ma byc...no, moze mogłby byc troszkę lzejszy bo spacerówka wazy 14 kg i budka troche głosno chodzi, ale w porownania=u z resztą i tak wydaję mi się idealny:)
polecam i idę na spacer:)
 
Hej
Ja mam x-landera xt i jestem z niego super zadowolona. Swietnie sie nim jezdzi, nawet po tym okropnym sniegu. Gondola jest duża, moja lalunia jeźdila w niej 7 miesiecy, spacerówka tez ok.
Polecam goraco, ja nie zamienilabym tego wozka na zaden inny!
 
Witam. Tu jest tyle stron do przeczytania.. Nawet nie wiem od czego zacząć.
Więc mam termin na 24 marca. Szukam niedrogiego(tak do 600 zł) wózeczka dla dziecka który starczy mi na dłużej... A nie wiem co mam wybrać, mieszkam na 4 pietrze bez windy, i wózek bedzie za kazdym razem na góre wnoszony.. Dodam że chodniki są tragiczne więc duże koła by się przydały ale od razu waga wózeczka jest większa
Gdzieś słyszałam że lepiej kupić spacerówkę całoroczną do której można gondolke włożyć i jest dobry.
Nie mam pojecia o jaki model pytać..
Co mogłybyście jako doświadczone mamy mi polecić?
 
reklama
W dobrym stanie ludzie sprzedają na allegro, wiadomo że najlepiej obejrzeć przed zakupem. Ja mam wózek Tako Natalia, jest super koła duże pompowane, jedyny minus to waga, jest strasznie ciężki.
 
Do góry