reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dzieki Dominika28 za odpowiedz...mi sie wydaje ze wozek quinny sx niczym nie roznia sie np od x-landera xt...i ze przede wszystkim w quinnym placi sie za marke...ogladalam ostatnio xt i duzo ladniej wyglada od sx a przede wszystkim ma pogatsze wyposazenie np.w quinnym trzeba specjalnie dokupic barierke bo nie ma w podstawowym zestawie...poza tym cena!!!Ogolnie teraz jest moda na quinny i co drugi wozek w parku u mnie to quinny sx lub buzz:-)pozdrawiam
 
reklama
Witajcie,
od dawna szukam opini na temat wózeczka Bexa który znalazłam na allegro ( chodzi mi o wersję wielofunkcyjną).Jest ciekawy kolorystycznie i cena jest przystepna więc jezeli ktokolwiek byłby w stanie mi pomóc proszę o wszelkie opinie.
Przegladalam wiele ofert. Bardzo polecany jest Coneco Toledo ze względu na cene i jakość ale niestety mieszkam w małej miejscowości i co drugi wózeczek na ulicy to wlaśnie Coneco ;((.
Pozdrowionka styczniowa mama ;)
 
Od miesiąca chodzę po sklepach w poszukiwaniu wózka i nadal nic nie wybrałam. Bardzo podobał mi się bolder4. Naprawde ładny, porządnie wykonany, sprawia wrażenie idealnego na polskie chodniki. Jedyną wada jest jego waga. W ogole nie mogłam go podnieść. Mam co prawda do pokonania tylko 6 schodków ale po cesarce jakoś nie uśmiecha mi sie dźwiganie.
Zaczełam zastanwiac sie nad coneco v4 (nowsza wersja v3). Jest lekki, dobrze sie go prowadzi, wersja zielona nawet mi odpowiada. Tylko ma takie dziwne przednie kółka. Myślicie że da sie nim jezdzic po parkowych alejkach?
 
Wiesz ja jak szukałam wózka to poprostu na spacerze zaczepiałam mamy i pytałam jak mi się coś podobało. Dzięki temu dobrze wybrałam i jestem zadowolona. Jeździć po sklepach i oglądać nikt nie ma czasu. Zresztą mama która już jakiś czas jeździ wózkiem może dużo powiedzieć, a przy okazji możesz obejrzeć w realu i zobaczyć czy dobrze się jeździ.
Wystarczy iść na jakiś większy plac zabaw czy do parku tak w południe i przekrój najmodniejszych wózków masz w całej okazałości. A przy okazji zawierasz nowe znajomości , potem jak znalazł.:-):-):-)
Coneco jest fajny i dość popularny więc napewno kogoś spotkasz z tym wózkiem.
 
Hej

Ja osobiście nie polecam CONECO ,z tego wzgledu ze kółka po jakims czasie sie wyrabiaja i potem wózek nie jedzie juz płynnie jak na poczatku ,tylko jakby cały czas jeździł po kamykach ,takie wrazenie jest nawet jeżżąć np.po równiutkiej powierzchni jakie sa np.w duzych sklepach ...to tyle ..
 
WITAMY WSZYSTKIE OCZEKUJACE NA DZIDZIUSIA MAMY ORAZ TATUSIÓW.

CHCIELIBYSMY ZAPROSIC PANSTWA DO ZAKUPOW WOZKOW QUINNY, W NASZYM SKLEPIE, NA KTORE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE PROMOCYJNA Z OKAZJI OTWARCIA SKLEPU.

DLA WSZYSTKICH RODZICOW Z FORUM BABYBOOM, KTORZY ZDECYDUJA SIE NA ZAKUP WOZKA QUINNY W NASZYM SKLEPIE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE RABATOWA


ZA ZAKUP WOZKA QUINNY BUZZ 3 LUB 4 UDZIELAMY 6% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA:
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA *ORAZ ORYGINALNY KOSZ NA ZAKUPY QUINNY (69 zł)

ZA ZAKUP ZESTAWU QUINNY BUZZ 3 LUB 4 Z GONDOLA UDZIELAMY AZ 10% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA GRATIS
*ORYGINALNY KOSZ QUINNY NA ZAKUPY(69 zł) GRATIS


WSZYSTKICH RODZICOW ZAINTERESOWANYCH NASZA OFERTA ZAPRASZAMY NA NASZA STRONE


JESTESMY OFICJALNYM SPRZEDAWCA WOZKOW QUINNY, ORAZ LEGALNIE DZIALAJACA FIRMA NA POLSKIM RYNKU.

UWAGA!!!
PRZY SKLADANIU ZAMOWIENIA W POLU UWAGI NALEZY WPISAC PROMOCJA BABYBOOM ORAZ SWOJ NICK.

W RAZIE PYTAN PROSZE PISAC NA MAILA POSTARAMY SIE ODPOWIEDZIEC W JAK NAJKROTSZYM CZASIE.

info.swiatdziecka@gmail.com

POZDRAWIAMY SREDECZNIE I ZAPRASZAMY NA ZAKUPY.
 
witam wszytskie mamy z dylematem wozkow-sama mam albo raczej mialam ten problem skonczylo sie na 4 wozkach. Postaram sie wymienic wszystkie ich wady i zalety.
Pierwszy deltim focus-duza gondola, z regulacja dna,pompowane nieduze koła, duzy kosz na zakupy.Generalnie na nim bysmy poprzestali gdyby nie problematyczny montaz gondoli na stelazu-naprawde ciezko jest trafic gondola,szczegolnie jesli jest w niej dziecko w te 4 waskie przestrzenie, poza tym noszenie gondoli za uszy, to koszmar przechyla sie ona bardzo mocno do przodu, dziecko laduje na główce. Duza budka glosno sie skladala, pokrowiec na gondole nie ocieplany . Amortyzacja w skali 1-5 deltim ma 2. Dobry wozek dla dzieci urodzonych wiosna lub latem dla mam ktore nie musza nosic wozka i nie podrozuja zbyt czesto.
Nastepny był Jane nomad, gondola rewelacja leciusienka , bardzo praktyczna, ocieplana oslonka na gondole zachodzaca w pionie na budke, tak ze dziecko jest osłoniete od wiatru, w budce wywietrznik na lato i moskitiera. Bardzo lekka i praktycznie swietnie sie w niej mała nosiło, oprocz tego regulacja materacyka. Generalnie super!!! Ogromna zaleta wozka jest jego lekkosc, zwrotnosc i latwosc skladania, chociaz po złożeniu wcale taki mały nie jest. Kosz jest super duzy ale za to ciezko sie do niego dostac. Minusem tego wozka jest brak amortyzacjii, Malenstwem telepia na wybojach, a te koła daja sobie rade nawet w terenie i sniegu. Spacerowka duza i przestronna , na pweno starczy do 3-4 roku zycia. Ale minus-nie rozklada sie na plasko w konsekwencjii czego male dzieci7-9 miesieczna spia majac bardzo 'pokrecony ' kregosłupik-, dla starszych dzieci ok w wieku roku i w zwyz jest ok.
Potem dostalismy Quinny speedi sx-po nomadzie amortyzacja poprostu super, łatwosc zdejmowania koł -rewelacja-wazne dla mam ktore maja małe bagazniki. Gondola plus za raczke w budce i łatwośc noszenia minus za tandetnosc wykonania-podobnie jak gondolki x-lander koszmarny cienki slabo spasowany kawalek materialu udajacy pokrowiec.
Siedzisko spacerowki olbrzymie i dzieci mlodsze ktore jeszcze stabilnie nie siedza, obijaja sie w tej spacerowce, oczywiscie nie rozkladala sie do calkowitego poziomu-znowu mala wygieta spala(koszmar nie moglam patrzec na ten pokrzywiony kregosłup). Spacerowka generalnie nadaje sie na lato , jest malo osłonieta. Podsumowujac ten wozek, mozna go miec jako dodatkowy wózek na wypdy latem za miasto bo swietnie sprawdza sie w terenie.
Ostatni to bebecar style at- no i ten to strzał w dziesiatke. Gondoli nie uzywałam, moge powiedziec tylko tyle ze jest ogromnai uwazam to za plus. Spacerowka wreszcie spełniła moje oczekiwania ;1)rozklada sie na płasko, 2)jest obudowana -w oparcie pleckow za wmontowane takie poduchy-extra, 3)swietna amortyzacja.

A i najwazniejsze spacerowka montowana tyłem i przodem do kierunku jazdy. Na prawde jest to bardzo istotna sprawa, idziesz z dzieckiem na spacer i nie widzisz jego buzki, nie mozesz porozmawic-mamy zwracajcie na to uwage. Pomijam sprawe kierunku wiatru , czy słońca.
Minusem tego wozka jest waga i slaba zwrotnosc,ale jest wersja bebecar stylo ze skretnymi kołami i to jest prawie ideał:-)
Szwagier ma xlandera gondola-jw, spacerówka dobra dla mlodszych dzieci bo jest malutka, na długo nie starczy, ogromny minus-słaba regulacja oparcia, dziecko spi prawie na siedzaco i brak regulacjii podnożka , jak dziecko spi nozki mu stercza.
Mam nadzieje ze pomogłam i ze wyjasniłam wiele rozterek.Pzdrawiam wszystkie mamy i zycze powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Ja mogę polecić wózek Emmaljunga Scooter.


Przymierzam się do kupienia w/w wózka. Możesz mi powiedzieć coś więcej na jego temat: czy pozycja półleżąca jest wygodna dla śpiącego dziecka.

36827-lil.jpg
 
reklama
witam, co sądzicie o wózku spacerowym ze skrętnymi kołami i przekładaną rączką Retrus Twister?? boje się go kupić ze wzgledu na polski wyrób, kółka piankowe, ale ma toczego potrzebuję, czyli rączka i są skrętne koła. Tylko czy to nie tandeta??? cena 499 zl.
 
Do góry