reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
justyna - tak wiec ten wozek tutka sklada sie bardzo prosto. gondole, fotelik i spacerowke przypina sie na takie "klipsy", mozesz przypiac przodem lub tylem do kierunku jazdy. zeby zlozyc stelaz pociagasz za uszka i praktycznie sam sie sklada a jak jeszcze potrzebujesz wiecej miejsca to mozesz zdjac tez kola - pociaga sie tylko takie druciki. ogolnie nie ma problemow przy skladaniu i rozkladaniu. wykonanie - jak na polska firme- moim zdaniem jest bardzo dobre, material tez bardzo ladny, szycie dokladne (nie znalazlam nigdzie jakis nierownosci czy nie doszyc, ewentualnie niepotrzebnych nitek, prawie wszystko mozesz uprac bo sie zdejmuje). (nie wiem czy dobrze ta czesc nazywam) w budce jest czesc z siateczki ktora mozesz odslaniac lub zaslaniac, budke mozesz przekladac z gondoli na spacerowke. to przykrycie na zozki jest typu dwa w jednym, bo na gondole zakladasz i jeszcze pod spodem ma doszyty taki jakby "jezyk" ktory zakladasz na nozki dziecka w spacerowce. fotelik ma przypinany daszek i przykrycie na nozki. ja kupilam model z czterem kolami (bylam w polsce tylko 5 dni i mi sie troche spieszylo wiec nie moglam czekac 2 tygodni na stelaz trzykolowy), ale mozesz sobie wybrac trzykolowca. Raczej bujac tym wozkiem nie mozna, bo ma dosc sztywne zawieszenie (z tylu sa sprezyny, a z przodu taki inny system ktory jest mi trudno opisac), ale amortyzacja jest dobra, kola oczywiscie duze pompowane.
to co tylko mi sie nie spodobalo w tym wozku to tektorka na dnie torby, mogli juz wlozyc tam cos mniej gniotacego sie, ale w sumie to tylko w torbie, ktora ogolnie jest ladna. do wozka w komplecie jest folia przeciwdeszczowa i moskiteria.
moja siostra, ktora po dwojce dzieci ma juz doswiadczenie z wozkami stwierdzila ze moj pojazd jest ladny i wyglada na solidny (jej trzyletnia corecza przetestowala wszystkie czesci gondolke, spacerowke i nawet ten fotelik do 13kg), tesciowa stwierdzila ze przez pierwsze 4 miesiace jak nie chce to nawet nie bede musiala kupowac lozeczka dzidziusiowi bo moze spokolnie spac w gondolce.
to chyba tyle na temat tego wozka.
 
Hej dziewczyny!

Ostatni w sklepie bardzo spodobał mi się wózek bebecar . No ale cena wysoka.
Czy mozecie mi cokolwiek powiedzieć na temat wózka tzn. czy znacie jakies opinie . Będę wdzięczna

dzięki i pozdrawiamy
 
Eliall DZIĘKI stokrotne za ten opis !!!!!! mi jeszcze z tej firmy spodobał sie model Piotrus !! Niedaleko jest sklep z wózkami z Tutka to musze poogladac na żywca ale chyba sie na niego zdecyduje, musze powiedziec ze bardziej mi sie podoba niz te z Chocco - ale to juz kwestia gustu!! Ja raczej jestem zwolennikiem czterech kółek ;) Jeszcze raz WIELKIE dzieki!!
 
Czesc Dziewczyny!

Widze, ze temat wozeczkow w dalszym ciagu na topie :) ale w sumie mamy jeszcze troche czasu na przegladanie, wybieranie i kupowanie :laugh:
Ja na razie upatrzylam sobie trzy modele: Tako-Natalia, EmJot-Mini Max i Aro-Lex Plus, maja podobne funkcje, tylko musze jeszcze zorientowac sie w cenach wszystkich trzech ale sadze, ze sa to koszta rzedu ok 700 zl, wiec niedrogie :)
Mysle, ze za jakies dwa tygodnie wybierzemy sie z mezulkiem i dokonamy zakupu (mam nadzieje, ze juz nic innego nie wymysle ;D)
A moze ktoras z was orientuje sie w ktorym z wiekszych sklepow w Warszawie lub okolic maja te trzy modele, ktore mnie interesuja? Byloby fajnie widziec jednoczesnie wszystkie ;D

 
Karola- bebecary ogólnie cieszą sie duzym powodzeniem. Moim zdaniem najlepszy jest Traker bo ma duże pompowane koła a to jest zaleta w wózkach szczególnie na początek. Te inne modele mają małe i plastikowe kółka co nie jest za fajne. Mają skrętną oś przednią też na +, ale są naprawdę ciężkie i mało amortyzowane, naprawdę w tym wózku dzidziunia sobie nie pobujasz :mad: . Naprawdę jest sporo tych wózków na allegro jeżeli chcesz kupić taniej i nie odstrasza cię wózek z 2 ręki - znalazłam jedną ofertę która mi osobiście bardzo sie podoba.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48801138

Też byłam początkowo zainteresowana tymi wózkami ale w rezultacie kupiłam zupełnie inny, jakoś nie przekonał mnie do siebie...
 
Hej dziewczyny!

Monika nie umiem zdecydować a równiez myślałam o trackerze. Poza tym mamy ta fajna sytuacje , że wózek kupuja nam dziadkowie. Ale mój mężuś wynalazł natomiast wózek focus firmy deltim o połowę tańszy no nawet więcej . No i funkcjonalnie bardzo podobny do trackera.
A co dziewczyny myślicie o focusie firmy deltim?

Pozdrawiamy
 
Jak czytam wasze posty to nie moge uwierzyc, ze ja tez jestem w ciazy. Wy mamusie takie juz zangazowane w to wszystko a ja... dopiero po przeczytaniu tego postu zaczelam o tym myslec. Dzieki wam :)
 
reklama
kurcze, słyszałam pare głosów negatywnych o podwójnych kólkach. Przegladałam dzis specjalnie zdjęcia Boguchy i miał spacerówkę własnie na takich - i z przodu i z tyłu, te z przodu skretne z blokadą. Spacerówka byla super hiper extra!! Nawet po lesię nia jeździlam (kola ok 12-15 cm) Prowadziła sie rewelacyjnie. Moze sa rózne typy takich kólek i jedne sa złe a drugie dobre? Moze cos wiecie ...buuuuu. Cały czas jedynym typem jest chicco ct1 trio. El - jotów nawet nie będe mogła zobaczyć :-[ bo ich w Białym nie ma i nie bedzie :-[
 
Do góry