reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Hej dziewczyny....mnie się podoba wózek firmy KAJTEX..model sprint...i jestem już na niego zdecydowana na 99%...ale może wiecie coś więcej na jego temat?? (np.. czy ma jekieś wady oprócz tego ,że nienależy do najlżejszych)...ale to mnie akurat nie przeraża..
A oto on..
sprint38tx.jpg

sprint48dh.jpg
 
reklama
Dziewczyny, czy wiecie gdzie można zobaczyc "na żywo" wózki firmy El-jot, lub może macie jakiś kontakt do tej firmy? Na zdjęciach b. fajnie wyglądają :),
 
Ginger nie zrażaj sie do Emmaljungi. Fakt smart jest ciężki ale zobacz np classic z nowej kolekcji 2005. Ja właśnie taki kupiłam w zeszłam tygodniu i jest naprawdę super. Jest niesamowicie wyważony podnosi się go na wzniesienia np chodniki jedna ręką, próbowałam na razie bez zawartości czyli kruszynki :laugh: Jest naprawdę super amortyzowany i ta gondolka- same zalety. Teraz Emmaljunga ma promocje na modele classic i edge z zeszłego roku na "starym" mocowaniu stelaża i kosztuje 1500 zł więc myśle, że cena atrakcyjna razem z torbą i śpiworkiem. No i na tym wózeczku zaistalujesz fotelik maxi cosi a są naprawdę rewelacyjne jeżeli chodzi o wykonanie i bezpieczeństwo. W ogóle firma Emmaljunga słynie z tego, że robi wózki po dzieci a nie dla bajerów, moze nie należy do najlzejszych (z gondolką 15kg) ale wszystkie wózki tyle ważą a tu masz na pewno gwarancję wygody dla Twojego maleństwa. J akurat jestem zdania, że dla dziecka nie ma co oszczędzać. Wózek dobrze wybrany to wydatek jednorazowy-a potem komfort jazdy na najblizsze 2 lata.
Ale tak jak pisałaś najlepiej zobaczyć wózek na własne oczy, mi sie podobał deltim fokus ale ...to nie to jak go zobaczyłam od razu z niego zrezygnowałam, więc lepiej się dobrze zastanowić, pojeździć i wybrać najlepszy
 
Ale sie dzis zdziwilam!Dostalam maila od El- jota z adresem sklepu,w ktorym moga byc ich wozki,tak wiec jak lepiej sie poczuje i bedzie cieplej to pojade zobaczyc czy jest.Czekam tez na relacje Gazelaczka,jak go wytestuje :)
 
Bylam w sklepie i widzialam wózki ElJot. Co prawda nie bylo akurat modeli CAPRI, ale widzialam Carmen i Tess. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wozeczki zgrabne, ladne w środku wyłożenie [w kolorze ecri, zdejmowane i można wyprac]. Pod wylozeniem gondolki jest materacyk, dzieki czemu wszystko jest bardzo mięciutkie. Cudnie sie bujaja - niektore modele są na paskach, inne na wahaczach. No i tu sie zaczynaja problemy z modelem CAPRI, bo o nim nigdzie nie jest napisane ze ma miekkie zawieszenie. Wszystkie inne modele maja taki wlasnie opis [miekkie zawieszenie lub bardzo miekkie zawieszenie na paskach]. Przy Capri jest napisane tylko amortyzacja na wszystkie kola i nie wiem o co chodzi.

Chyba zadzwonie do producenta i zapytam sie jak wygląda amortyzacja w CAPRI. W sklepie w W-wie na Al. Solidarności 78 mają sprowadzić ten model i tu sie pochwale ze chyba dzieki mnie  ;D Właścicielka sklepu po raz pierwszy ode mnie usłyszala o tym modelu i bardzo sie zainteresowala ze względu na jego wagę. A jak go sprowadza to sobie obejrze i zdam dalsze relacje. Acha, juz w tym tygodniu mam zadzwonic i może coś się dowiem.

pozdrawiam wszystkich wózkowych poszukiwaczy
 
Acha, i jeszcze jedna rzecz - dla niektórych może ważna. Można w sklepie zamawiać różne kolory wózków. Z tych które akurat były na stanie nie bardzo mi się podobały - tylko jeden był fajny. Ale sam materiał wózka całkiem spoko. Poza tym jak dla mnie przy zaletach tych wózków mogę darować sobie kolorystyke. Ceny takie jak na stronie www.tanimarket.pl [z tego co szperałam na internecie tu było najtaniej], a może nawet tańsze?

Generalnie im dłużej o tym myślę tym bardziej się nakręcam na ten wózek ;D Żeby tylko jeszcze CAPRI ładnie się bujał.... Ale nic. Ciąg dalszy śledztwa jutro. 8)
 
Gazelaczku, czekam na dalsze wyniki szpiegowania ;D W Białymstoku nie mam szans na oblukanie wózka, a nie moge do Wawy pojechac bo maluch byntuje sie juz po 40km :-[
 
1. Jak dokladnie zbudowana jest gondolka, czy mozna w nije regulować plecki
2. co z tym zawieszeniem?
3. jaki jest mechanizm odpinania gondolki
 
reklama
Odpinanie gondolki - bardzo proste. Po bokach gondoli wystaja dwa malutkie pręciki które należy wyjąć z rowków w stelażu. Praktycznie wygląda to tak, że trzeba przekręcic o 90 stopni takie pokrętełka z boku, zlapac za uszy gondoli [chywa sie je w bocznych kieszeniach] i nastepnie trzeba wykonac pewna sekwencję ruchow [ za uszy trzeba podniesc najpierw tyl gondolki do gory, a potem ruchem do tylu wysuwa sie cale nosidlo]. Jak juz sie odkreci pokretelka to resztę operacji mozna wykonac jedną ręką, dziecko spokojnie w srodku moze lezec czy spac. Takie rozwiązanie widzialam w wielu poslkich wozkach. Brzmi to jasno?
 
Do góry