reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

nie pamietam jakie ma opony... jego amortyzacja polegala na dobrym zawieszeniu - jak sie nacisnęło na wózek od góry to calkiem mocno osiadal na dol. Z kolei model Veneziana byl tez zamortyzowany, ale bardziej sztywny [czyli po oparciu sie na nim aż tak bardzo sie nie obniżal]. A co do opon to nie chce pisac glupot - naprawde nie pamietam
moze na jakiejs stronce jest opis?
 
reklama
W tym bowiem problem, ze oczywiscie tych wózków tez nie ma w Białymstoku - niby powinny być w Fartlandii (wg. przedstawiciela)ale tam sa tylko Chicco i Gracco. wrrr. Co za wiocha.
 
Dziewczynki, a co powiecie o wózku Implast Driver 4xl? Już praktycznie byłam zdecydowana na Deltim Fokus, ale wyczytałam że podobno często psują się w nim sprężyny i jest dużo reklamacji na tę właśnie część. Co wy na to?
 
Hej, pozdrawiam architekta mojego bloku! :mad:
Wyobraźcie sobie, że szerokość windy wynosi 58 cm!!! tak więc dzięki temu fachowcowi /myślę że to był facet/ mam bardzo ograniczone poszukiwania i baaardzo utrudnione. Jeżeli macie wiedzę na temat wózków o rozstawie kół do 58 cm, proszę podzielcie się nią, będę bardzo wdzięczna.
 
Anikawi myślę,ze musiasz poszukać wśród wielofunkcyjnych spacerówek i raczej nie na pompowanych dużych kołach. Dość wąsko wygladają wózki PegPerego, Chico i Graco.
Chyba czeka cię latanie z miarką po sklepach,bo nie widziałam nigdzie informacji o rozstawie kół ::)
Pozdrawiam
Dasia
 
Anikawi! Przesyłam Ci stronke sklepu internetowego gdzie sa podane wymiary większości wózków. Nistety, peg perego najwęzszy ma rozstaw 60cm :-[ Ale sprawe możesz rozwiązac tak jak ja - u mnie nie ma windy więc na 4te piętro będe wózek tachała osobiscie wybieram więc wśród takich co się szybko skladaja i same stoją np(peg perego atlantico-nawetta), chicco ct1 trio (chicco ma mniejsze koła). Wogóle to w tym sklepie inter. sa całkiem znosne ceny.http://www.familyshop.com.pl/index.html
 
Anikawi, a może po prostu skladaj wózek przed wejściem do windy? Zawsze będzie i tak Ci wygodniej niż wnosić bryczkę po schodach. A tak, trzeba bedzie trochę rozpakować się przed wejściem i zablokować drzwi przy wychodzeniu, no ale to mozliwe do realizacji. Gruuuuba większość wózków się składa, więc nie jest tak źle.

Ale rzeczywiście windę masz zaprojektowaną z głową. Tylko dla szczupłych i na małe rzeczy. Jak dla mnie bombowo ::) ;D
 
Dzięki dziewczyny,
nie próbowałam skadać jeszcze wózka, muszę się spróbować, bo z tego co wiem to jedne łatwiej się składają inne trochę gorzej, ale to jest jakieś rozwiązanie. Spojrze najpierw na te mniejsze wózki, ale widze, że czeka mnie niezła jazda...
żebym jeszcze mieszkała na 2 piętrze to by nie było problemu, ale na 10-e nie zamierzam wchodzić z wózkiem i dzieckiem w rękach ;D
ide oglądać stronki...może coś znajdę, dzięki
 
reklama
oglądałam je w W-wie w świecie dziecka [centrum jupiter lub w hipermarkecie na bemowie]
 
Do góry