reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ines pisze:
Witam serdecznie :) Mam pytanie do doświadczonych mamuś które uzywały wózków firmy Quinny :) Zdecydowałam się już praktycznie na zakup wózka tej firmy model speedi, cały zestaw (spacerówka, gondolka i fotelik Maxi Cosi)
Moje pytanie dotyczy gondoli. Mam wątpliwości czy dzidzi jest w niej wygodnie? Ma ona lekkie przeweżenie no i nie należy do największych a raczej najszerszych. Termin porodu mam na początek października więc akurat na zimę. I mam wątpliwości czy z dodatkowymi śpiworkami i kocykami dzidzia mieści sie bez problemów w takiej gondoli.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi i rady :)

To pewnie zależy też od rozmiarów maleństwa. Ja urodziłam 1 maja i do końca pażdziernika synek jeździk w gondoli (tyle że model Fashion 3), i nie było ciasno. Ale nie jest dużym dzieckiem. Jak się urodził ważył 3,5 kg i do dziś należy do szczupłych. Bardzo jestem zadowolona z tego wózka, wygodnie i szybko się składa, świetnie prowadzi w terenie, ogólnie sprytnie jest pomyślany, spacerówka też. Jedyna wada - dość ciężki. Ogólnie Quinny to dobra marka. Użytkujemy go bardzo intensywnie, a wciąż jest sprawny i nie psuje się.
 
reklama
Inesko,sorki ze tak pożno odpowiadam,my mamy czerwona gondolkę i czerwono-czarną spacerówkę.Acha,ja nie dałam za wózek 2000 zł,połowę mniej,ale jeśli będzie mi cos nieodpowiadało to zamienię X landera własnie na Deltim Kazoo,nie są drogie a mają niezłe opinie...zresztą dziewczyny,kazdy z wózków ma jakieś wady,nie ma idealnych!
 
drogie mamy, niepokoi mnie jedna rzecz - urodzę dziecko w sierpniu i pewnie przez calą zimę maluch będzie jeździł w gondoli. chcialam kupić wózek Graco QUATRO DELUX ( podoba mi się ze względu na zweotne koła, małą wage i zgrabność) czy jednak gondola dla niemowląt, którą ma ten wózek nie jest za mała ? obawiam się, że połroczne dziecko moze się do niej nie zmieścić - szczególnie w śpiworku czy z kocykiem? co wy na to?


http://www.dziecko.sklep.pl/index_content.php?menuid=2&cl=1&bcontrol=0&sproducer=32
 
dosienka ja mam ten wózek, o którym mówisz.. i powiem Ci tak.. Po pierwsze, w tym wózku nie ma gondoli, tylko jest wkładka... Po drugie, wszystko zależy od tego jakiej wielkości dziecko urodzisz.. Jeśli będzie duże to ta wkładka starczy Ci na dwa miesiące.. moja Miśka była malutka i spokojnie wkładka by jej starczyła na 6 miesięcy.. ale ja jej tak długo w tej wkładce nie woziłam...
 
Agnieszka R pisze:
My do naszego pierwszego synka mielismy Mikrusa(gleboki,spacerowka,nosidlo).Bardzo sobie chwalilismy ten wozeczek ale teraz zmienily sie nasze potrzeby i chcemy kupic nowy do 2 malenstwa,ale rowniez Mikrusa-Alu sprinta(gleboki,spacerowy+fotelik samochodowy)
alusprint_5074a.jpg
[/img]



Firma Mikrus jest ble ble ble odradzam Mikrus IIPR
 
dosieńka!
Ja tez rodze w sierpniu (zapraszam do wątku sierpniowych przyszłych mamus-https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,92.0.html ) ;D
moja Mrówa napewno do najmniejszych sie nie bedzie zaliczac a napewno przezimuje w gondoli więc zdecydowałam sie na Deltima Fokusa bo ma dużą gondole i myśle że przezimuje w niej małą , podobny jest jeszcze Roan Marita, podobne paramety i ceny i opinie juz używajacych ich mamuś też pozytywne więc myślę że te dwa typy powinny być ok.
Nosidełko zas myślę że ma za miękko pod pleckami i może mieć problem delikatny kręgosłupik no i sa dość małe więc naubierac maleństwa tęż sie zbytnio nie da (bardziej nadają sie chyba gdy małe rodzi sie wiosną)
Powodzenia w zakupie i do zobaczenia u sierpniówek :)
 
dziewczyny bardzo proszę o radę, chcę za około miesiąc przesadzić synka do spacerówki, bo jest dość dużym dzieckiem i bardzo ciekawym świata i muszę ową spacerówkę zakupić , może doradzicie mi jakąś, biorąc pod uwagę, że chcę aby miała podpórkę na nóżki (tak aby dziecku jak będzie większe nóżki nie wisiały), była w miarę lekka, miała pokrowiec na nóżki, rozkładała się na zupełnie płasko, myślałam o jakiejś peg peregro, doradzcie proszę :)
 
POLECAM BEBE CONFORT STELAŻ TROPHY AVENUE
ODRADZAM PEG PEREGO VENESSIA
KUPILIŚMY BEBE CONFORTA Z GONDOLĄ NIESTEETY ZABRAKŁO KASIORI NA SPACERÓWKE KIEDY W STYCZNIU ZACZELIŚMY SIE ROZGLĄDAĆ OKAZAŁO SIE ZE WYCOFALI KOLOR (BUDKA I INNE AKCESORIA PRZEKŁADA SIE Z GONDOLKI) NIC NIE MOGLIŚMY DOPASOWAĆ A KUPIENIE KOMPLETU PRZEWYZSZAŁO CENE INNEGO WIEC POSTANOWILIŚMY SPRZEDAĆ NASZ KOMLET I KUPILIŚMY PEG PEREGO TAK POLECANY.............. CHOLERKA LEKKI TO TYLKO TO CO MOGE DOBREGO O NIM POWIEDZIEĆ RESZTA? POZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA
SZTYWNY DZIWNIE PLASTIKOWY NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!!
 
fionka pisze:
dziewczyny bardzo proszę o radę, chcę za około miesiąc przesadzić synka do spacerówki, bo jest dość dużym dzieckiem i bardzo ciekawym świata i muszę ową spacerówkę zakupić , może doradzicie mi jakąś, biorąc pod uwagę, że chcę aby miała podpórkę na nóżki (tak aby dziecku jak będzie większe nóżki nie wisiały), była w miarę lekka, miała pokrowiec na nóżki, rozkładała się na zupełnie płasko, myślałam o  jakiejś peg peregro, doradzcie proszę :)

My mamy peg perego Atlantico, dla mnie rewelacja, przesiedliśmy się jak synek miał 4 miesiące. To chyba największa wśród spacerówek na rynku a przy okazji jedna z najlżejszych. Super się prowadzi jest bardzo dobrze wyważona i ma jak na spacerówkę duże kółka. Dla mnie rewelacja.
 
reklama
Polecam chicco ct 04 na lato jak znalazł zreszta nie tylko bo śpiworek i okrycie na nózki i jest na zime .Super ;)
 
Do góry