reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

a swoją drogą teraz kupiłabym dużą gondolę, ni żadne 3w1 czy 2w1 tylko samą dużą gondolę, a potem lekką spacerówkę
 
reklama
gaga pisze:
a swoją drogą teraz kupiłabym dużą gondolę, ni żadne 3w1 czy 2w1 tylko samą dużą gondolę, a potem lekką spacerówkę

w 100% się z Tobą zgadzam, mi jeszcze bardzo brakowało przekładanej rączki... to bardzo praktyczna rzecz...
 
Ineska pisze:
. A jesli chodzi o to ze nie rozkłada sie calkowicie na plasko. To ja tez zamierzam Oliwke po 4miesiacach przelozyc do spacerówki i sądze ze oparcie nie bedzie stanowiło problemu.

rany zastanów się jeszcze.. jak się oparcie na płasko nie rozkłada to mała się będzie zsuwać albo skrzywisz jej kręgosłup.. tak czy owak dzieci do 6tego miesiaca ( a najlepiej jeszcze dłuzej) powinny leżeć w całkowicie płaskich wózkach.
 
ja na szczęście miała z przekładaną i regulowana rączką, generalnie byłam z TAKO zadowolona, waga przeraża, ale to nie był dla mnie problem

a śmiac mi się chce jak widze laski z wózkami za około 2000 oczywiście 2w1 albo 3w1 a za kilka miesięcy i tak kupują spacerówkę
 

rany zastanów się jeszcze.. jak się oparcie na płasko nie rozkłada to mała się będzie zsuwać albo skrzywisz jej kręgosłup.. tak czy owak dzieci do 6tego miesiaca ( a najlepiej jeszcze dłuzej) powinny leżeć w całkowicie płaskich wózkach.

wiecie co, wy naprawde widziecie same problemy :laugh: :laugh:. Jak mala bedzie sie zsuwac,skoro są tam szelki ::)?I ciekawe jakie dziecko bedzie chcialo jezdzic po 6m-cu na plasko w gondolce??? Ja nie widze zadnego problemu, jak nie bedzie mi pasowal ten wozek ,to go poporostu zmienię ;) ;)
 
Ineska zdziwisz się, bo w 6 miesiącu dziecko czasami nie potrafi samo siedzieć, nie mówiąc o tym że często śpi na spacerze
a to nie problemy, ja mówię z właśnego doświadczenia, jak byłam w ciązy też myślałam że inaczej to wygląda, a Majka teraz często śpi, a jak widze te dzieciaki śpiące prawie na siedząco to mi ich po prostu żal
 
no dobra, ale w tej spacerowce x lander,oparcie składa sie na prawie na plasko.Gdybym miala ten wozek tutaj kolo siebie to bym ci sfotografowala , i pokazala jak to wyglada. Ale niestety mam go na gorze,zlozonego. Ale czy oparcie w nim, ktore jest b.leciutko podniesione do gorye podniesione to moze naprawde spowodowac skrzywienie kregoslupa?pozdrawiam
 
Ineska ja mówie o takich które maja pod kątem około 45 stopni, jak jest lekko podniesiona to pewno że nie,
 
Mam pytanie;) Zastanawiam się nad kupnem wózka i rozważam Focusa oraz Jędrocha (model Bartatina plus). O Focusie juz się naczytałam sporo, natomiast czy któraś z Was nie ma jakiś doświadczeń z Jędrochem:)??? Mam wrażenie, że gondolka oraz spacerówka są dość wąskie. Spodziewam się pierwszego dzieciątka i niestety nie wiem na ile wystarczy mi taki wózeczek. Maluch urodzi się z końcem września, więc chciałabym "przezimować" go w gondoli....- czy to realne??? co mi radzicie???;)
 
reklama
oglądałam Bartatinę Plus w sklepie i porównywałam z Fokusem między innymi. Mimo wielu zalet jest rzeczywiście wąska, zwłaszcza spacerówka. Jeśli chcesz przezimować dzieciaczka w gondoli to wybierz Fokusa. Większą gondolę ma Deltim Premier (ale jest cięższy od Fokusa no i ciut droższy) oraz Roan Marita. Z droższych wózków porządne gondole mają na pewno Inglesina i Peg Perego, ale tu już musisz zainwestować koło 2000 zł w wózek.
 
Do góry