reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Priscilla pisze:
A ja mam chyba najtanszy wozek na rynku - ANMAR. Dalismy za niego cale 400 zeta :D Jest spaceroweczka i wlkadka dla noworodkow, budka ma chowana folie przeciwdeszczowa, moskitiere i "szyberdaszek". Do tego przekladana raczka, kosz na zakupy, torba i duze pompowane kola.
Fajniutko sie go buja i calkiem niezle prowadzi.
I nie nalezy do najciezszych! :)

mieliśmy taki sam wózek! polecam! :)
 
reklama
Używaliśmy go przez 4 miesiące,ale mamy zamiar do niego wrócić na jesień -zimę( dalej wygląda jak nowy ;) ).Teraz wymieniliśmmy go na leciutką spacerówkę (6kg),bo ANMAR niestety nie ma pełnej regulacji oparcia ale chyba tylko 2 pozycje ::) , no i każdy dodatkowy kilogram czułam kiedy znosiłam i wnosiłam po schodach wózek ( po cesarce),teraz te 6 kg to marzenie ;D .Tak jak pisałam wrócimy do niego w zimniejszym okresie roku (chociaż mam wrażenie że to już teraz :p ) bo super wygląda i świetnie się prowadzi :D i ma duże koła na wyboje :)
 
no masz rację e_mama, ten wózeczek nie należy do lekkich, ale pomysłowy bardzo.
Ja jeszcze nie sprawdzałam go bo dopiero we wrześniu bedę mamą, więc nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć:)
Pozdrowionka
 
e_mama pisze:
Ineska pisze:
Witajcie, jestem tu poraz pierwszy  ;)
Ja kupilam swoj wozeczek dla Oliwki firmy X LANDER ,typ X1. Jestem z niego zadowolona, mam nadzieje ze mi posluzy. Jest bardzo lekki. Jesli chcecie go obejrzec,to zapraszam na swojego bloga :) Pozdrawiam was gorąco, ciao

hehhehe a to dobre  ;D ;D ;D ;D
X-lander X1 i mówisz, że lekki  ;D ;D ;D ;D ;D ???
no to podziwiam siłę mięśni szanownej mamuśki :):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ja się próbuję pozbyć tego grzmota, ale obawiam się, że będzie cięzko, bo to są dość drogie wózki, bajeranckie i owszem (sama uległam bajerze) ale cięzkie i mało chodliwe niestety :(


Wiesz "emama" sprawiasz wrazenie osoby niesympatycznej :D :D :mad: :mad:. Moze jak cie blizej poznam ,to zmienie zdanie ;D
Jestem ciekawa jaki ty masz za to wozek ;D ;D????I powiem ci ze jestes w błedzie ze ten wozek jest malo chodliwy :D :D,chyba nie wiesz co piszesz Mamusko, ja akurat pracuje w branzy z wozkami i cie musze zdziwic,bo akurat te wozeczki sprzedają sie niesamowicie szybko ;) ;)
 
Ineska pisze:
e_mama pisze:
Ineska pisze:
Witajcie, jestem tu poraz pierwszy  ;)
Ja kupilam swoj wozeczek dla Oliwki firmy X LANDER ,typ X1. Jestem z niego zadowolona, mam nadzieje ze mi posluzy. Jest bardzo lekki. Jesli chcecie go obejrzec,to zapraszam na swojego bloga :) Pozdrawiam was gorąco, ciao

hehhehe a to dobre  ;D ;D ;D ;D
X-lander X1 i mówisz, że lekki  ;D ;D ;D ;D ;D ???
no to podziwiam siłę mięśni szanownej mamuśki :):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ja się próbuję pozbyć tego grzmota, ale obawiam się, że będzie cięzko, bo to są dość drogie wózki, bajeranckie i owszem (sama uległam bajerze) ale cięzkie i mało chodliwe niestety :(


Wiesz "emama" sprawiasz wrazenie osoby niesympatycznej :D :D  :mad: :mad:. Moze jak cie blizej poznam ,to zmienie zdanie ;D
Jestem ciekawa jaki ty masz za to wozek ;D ;D????I powiem ci ze jestes w błedzie ze ten wozek jest malo chodliwy :D :D,chyba nie wiesz co piszesz Mamusko, ja akurat pracuje w branzy z wozkami i cie musze zdziwic,bo akurat te wozeczki sprzedają sie niesamowicie szybko  ;) ;)

ughhhh, no to mi pojechałaś :( :laugh: :laugh: a co było niesympatycznego w mojej wypowiedzi ?
Nie zabierałabym głosu w dyskusji gdybym nie miała pojęcia o czym piszę a tak się składa, że mam tego nieszczęsnego X-landera X1.
Zabieram się właśnie do jego sprzedaży i z tego co zaobserwowałam na allegro to używane X-landery nie idą. Ja go kupiłam bo uległam pierwszemu wrażeniu. Wózek prezentuje się hymm imponująco. Tylko co z tego jak jest ciężki jak nieszczęście i wnoszenie go po schodach z dzidziolkiem w środku jest prawie niewykonalne. Do tego ma bardzo małą gondolkę. Moja młoda po skończeniu 3 miesięcy musiała przenieść się do wersji spacerowej.
Inesko- w ramach zatarcia niemiłego wrażenia pozdrawiam Cię serdecznie, trzymam kciuki za Twój brzusio i życzę zadowolenia z eksploatacji xlanderka :laugh: :laugh:
 
To i ja się wypowiem na temat X landera. Kupiliśmy go własnie na Allegro,używany ale w super stanie. Z tego co wiem,to właśnie szybko schodzą na aukcjach więc e-mama,jesli twój jest w dobrej formie to bez problemu go sprzedasz :) Co do wagi,to są cięższe wózki,np Tako...dla mnie to i tak nie problem bo nie muszę wnosic go po schodach ;) co do gondoli,to nie należy do największych,ale ja generalnie nastawiona jestem na jazdę w niej przez jakieś 4 miesiące,potem spacerówka tak czy siak...Tez chcemy kupić fotelik Maxi Cosi ale cabrio,tez pasuje do stelaża,dużo jeździmy autem,co tydzień 100 km do moich rodziców więc uważam fotelik dobrej firmy za zakup niezbędny...jak będzie się sprawdzałaX lander to zobaczymy,jeśli nie przypasuje to go sprzedam i kupię inną spacerówkę :)
Ineska,mamy takie same wózki,a mój synek będzie miał na imię Oliwier :)
 
Wiecie, ja ostatecznie jestem rozczarowana X-landerem i z jego zakupu zrezygnowalam. Czekalam na nowy model X1 z podnoszonym podnozkiem, pojawil sie w sklepach w zeszlym tygodniu. No i nie dosc, ze jest ciezki, to to oparcie rozkladane na pasek mnie wkurzylo. Nie wiem jak Wy, ale ja nie dalam rady tego rozlozyc i zlozyc nawet bez dziecka w srodku, a co dopiero jak dziecko bedzie spalo i sie na tym oparciu bedzie opierac. Poza tym oparcia spacerowki nie da sie rozlozyc na plasko, co, biorac pod uwage mala gondolke jest istotne, poniewaz dziecko majace 4 miesiace juz sie w niej nie pomiesci. A w spacerowce zwyczajnie sie zsuwa. Poza tym nie mozna ustawic wozka tylem do kierunku jazdy, i raczka sie w nim nie przeklada ;(

Ponoc w ktoryms modelu jest tak, ze zeby zdjac pałąk trzeba zdjac budke.

Ogladajac go ostatnio w sklepie odnioslam wrazenie, ze jest to taki plecak turystyczny, ma mnostwo jakichs paskow. Jako plecak jest OK, ale jako wozek, juz chyba nie. Po prostu podroba Quinny nie wyszla ;(, a koszt jest prawie ten sam.

 
OlaPiotrowska hehe no to rzeczywiscie, takie same wozki i podobne imionka dla naszych pociech ;).
Jaki kolor wozeczka wybraliscie. Ja ma taki jak na fotkach. Ja powiem szczerze, ze mi tam nie przeszkadza ze oparcie w spacerowce jest na paskach ::) Mi tez bylo ciezko w sklepie rozlozyc oparcie, ale to dlatego ze wozek jest jeszcze nie wyrobiony. A jesli chodzi o to ze nie rozkłada sie calkowicie na plasko. To ja tez zamierzam Oliwke po 4miesiacach przelozyc do spacerówki i sądze ze oparcie nie bedzie stanowiło problemu.
 

Załączniki

  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 244
  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 235
reklama
dziewczyny ja mam prawie 10 miesięczną córcię i w spacerówce zaczęła jeździć jak skończyła 6 miesięcy (mamy wózek TAKO) gondola była spora więc się mieściłą, ale w spacerówce raczej też leżała bo dużo spała jeszcze na spacerach, teraz kupiliśmy spacerówkę deltima Kazoo (POLECAM GORĄCO) i tez priorytetem było oparcie rozkłądane do leżenia, dziecko nawet jak siedzi pewnie (małą zaczęła w 6 miesiącu) to jest na tyle małe że na spacerkach jeszcze śpi, nawet teraz jak ma 10 miesięcy, a co dopiero jak będzie mieć 4 miesiące, a jak śpi na wpół siedząco to krzywi plecki
nie chce zachowywac się jak dobra babcia i radzić :) ale pomyślcie o tym
 
Do góry