reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

mam od tygodnia JANE Slalom
jeszcze bez bobaska (lipcówka) więc wrażenia z jazdy z maluszkiem opisze później
jak na razie: solidny stelaż, spora spacerówka, mam wersję z fotelikiem rozkładanym na płasko jak gondola, dla mojego letniego maluszka to dobrze, bo do zimy juz będzie jeździł w spacewrówce rozłożonej na płasko a do 4 m-cy zmieści się do tej gondolki, bo starsze dzieckoz kombinezonie zimowym chyba miałoby trudności, spory kosz na zakupy, regulowany podnóżek, lekki (coś ponad 9 kg), wklejam zdjęcia, a stronka to www.jane.pl
 
reklama
A ja mam chyba najtanszy wozek na rynku - ANMAR. Dalismy za niego cale 400 zeta :D Jest spaceroweczka i wlkadka dla noworodkow, budka ma chowana folie przeciwdeszczowa, moskitiere i "szyberdaszek". Do tego przekladana raczka, kosz na zakupy, torba i duze pompowane kola.
Fajniutko sie go buja i calkiem niezle prowadzi.
I nie nalezy do najciezszych! :)
Jedyny bol to skladanie - mamy dosc plytki bagaznik i musimy zdejmowac kola - a zeby je pozniej zalozyc, to trzeba sie niezle nameczyc :/
 
priscilla-jeżeli wózeczek spełnia Twoje wymagania-to pal licho cenę, nie powiedziane przecież, że tani to najgorszy! Obyście z maluszkiem byli z niego zadowoleni i wystarczy
 
no właśnie! będzie okazja kupienia samej spacerówki bo maluszek już bedzie większy ;)
 
ciesze sie. My tez kupilismy fotelik Maxi Cosi City, bo tylko taki pasuje do tego wozka :)
A imie fajne wybraliscie, mi sie tez podoba . Przegladalam imionka i zadne mnie tak nie zauroczylo,jak to :).pozdrawiam
 
Czy ktos ma lub słyszał o wózkkach marki COSATTO??? to angielska firma, tyle wiem. Juz za tydzień będe jego posiadaczką :) moze ktoś coś slyszał???
 
Ineska pisze:
Witajcie, jestem tu poraz pierwszy  ;)
Ja kupilam swoj wozeczek dla Oliwki firmy X LANDER ,typ X1. Jestem z niego zadowolona, mam nadzieje ze mi posluzy. Jest bardzo lekki. Jesli chcecie go obejrzec,to zapraszam na swojego bloga :) Pozdrawiam was gorąco, ciao

hehhehe a to dobre ;D ;D ;D ;D
X-lander X1 i mówisz, że lekki ;D ;D ;D ;D ;D ???
no to podziwiam siłę mięśni szanownej mamuśki :):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ja się próbuję pozbyć tego grzmota, ale obawiam się, że będzie cięzko, bo to są dość drogie wózki, bajeranckie i owszem (sama uległam bajerze) ale cięzkie i mało chodliwe niestety :(
 
reklama
hej agucha odpisałam na PW. ja miałam zamiar kupić chicco ponee xs, ale w końcu zrezygnowałam. i nie żałuję. jest mniejsze niż graco cs i ma mniejksze kółka. widuję ich sporo u mnie w mieście (u nas nie można kupić graco - ja kupowałam przez allegro) i jak widzę dzieci powyręcane pod budką to mnie skręca też ;) mój tymek na pewno już by też tak głupio siedział, bo jest wysoki :)
ale zostawiam głos mamom użytkującym :)
 
Do góry