reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

a mi sie jakoś nie chce wierzyc że to jest wygodne dla dziecka, taki pierdek mały
 
reklama
wlasnie nie jest taki maly... :)

sa u nas na rynku wozki z mniejszymi siedziskami... ale na pewno nie jest to wozek spacerowy... co najwyzej miejski na zakupy...
 
Ines pisze:
Agawa dość ciekawy ten wózeczek!! :) Mam do Ciebie ogromną prośbę. Nigdzie jakoś nie moge odnaleźć wymiarów gondoli do tego wózeczka... Jak by nie był to dla Ciebie duży problem to super by było jak udałoby się Tobie wymierzyć tą gondolkę...


Ja mierzylam w sklepie te gondolke, ma 70 x30, w najwezszym miejscu 20 ( ma wyprofilowana talie)

Synek mojej kolezanki jezdzil w niej do 4 miesiaca. Potem juz chcial ogladac swiat i nie chcial lezec na plasko w gondoli, a z drugiej strony tez wypelnial cala gondole i pewnie bylo mu niewygodnie.
 
ja ogolnie jestem za zakupem wozka firmy POLAK a model to SPRINT i chcialabym sie dowiedziec od posiadaczy tego wozeczka czy oplaca sie go kupowac. podzielcie sie opiniami na jego temat.plizzzz
www.aleWózki.pl
 
Witam ! Chciałam polecic wszystkim wózeczki firmy bgr.magda m.in.
dla bliźniaków, a na specjalne zamówienie także dla trojaczków,
ładne i wygodne dla pociech, z atestami, bezpieczne, prosto od
producenta a więc można powybrzydzac z kolorami, kółkami itd. a do
tego ceny są wyjątkowo przystepne , zapraszam na strone internetową
http://bgr.magda.w.interia.pl . Naprawde warto zerknac
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszytskiego naj!!!!Poniżej przykładowa jedyneczka i bliźniak
 
Aneta ja akurat skusiłam sie na POLAKA Sprint (jeździmy nim od roku) no cóż nie ma wózków idealnych - jest ciężki więc odpada jeśli myslisz go tachać po piętrach (mieszkam w domku) dla mojej Magdy na pewno wygodny bo ma dobrą amortyzację i wygodne siedzisko (z gondoli też byłam zadowolona), kosz na zakupy duży można go ściągać

Wadą niewątpliwie jest to że rączka w położeniu za plecami dziecka jest za wysoko (mam 170cm) co utrudnia manewrowanie wózkiem (w odwrotnym położeniu jest ok) , hamulec znajduje się tylko z jednej strony wózka chociaż przyznam że to akurat mi nie przeszkadza

Składa się łatwo no ale do bagażnika ciężko upchać - my ściągamy koła z jednej strony - ale żaden wózek z pompowanymi kołami nie wchodzi do bagażnika (trzeba by kupić kombi :laugh:)

Dużym plusem są koła bardzo dobrze jeździ się nim nawet po rozmokniętym śniegu,
Serwis gwarancyjny też jest ok - jak kupiliśmy wózek nie zwróciliśmy uwagi że ściąga w jedną stronę - daliśmy wózek do sklepu w którym kupiliśmy a za 5 dni był do odebrania

W sumie to chyba jednak jestem z niego zadowolona - chociaż bardziej podobał mi się X-Lander (no ale był droższy miał mniejszą amortyzację no i rączka się w nim nie przekładała)

Mam nadzieję że chociaż trochę ci pomogłam w wyborze wózka jeśli chcesz o coś dopytać to napisz


 
Witajcie, jestem tu poraz pierwszy ;)
Ja kupilam swoj wozeczek dla Oliwki firmy X LANDER ,typ X1. Jestem z niego zadowolona, mam nadzieje ze mi posluzy. Jest bardzo lekki. Jesli chcecie go obejrzec,to zapraszam na swojego bloga :) Pozdrawiam was gorąco, ciao
 
mam drivera 4 xl i jestem zadowolona:

jedynym minusem jest to ze nie mozna zblokowac przednich kolek i zle sie nim jezdzi do tylu
ale poza tym jest niesamowicie zwrotny nie mam problemu z kraweznikami, poza tym jestem wysoka (187) i wozek jest rowniez wysoki idealnie do mnie dopasowany a poza tym, nie jest tak strasznie ciezki, choc dla mnie to nie ma znaczenia bo nie mieszkam w bloku...
 
Hej dziewczyny!
Czy ktoś ma lub slyszał o wozkach firmy COSATTO????? to angielska marka, ja niedługo bede posiadaczka cosatto riga, to spacerówka z funkcją gondoli, moze ktoś coś słyszął o niej???
 
reklama
Witaj Ineska:)
my tez kupiliśmy x-landera z fotelikiem maxi-cosi, bardzo podoba mi sie ten wózek, jest bardzo pomysłowy!! aha jeśli bedziemy mieli córcię to też chcemy nazwać Oliwia:p

Pozdrowionka
 
Do góry