reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Anetas Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i bardzo ci za nia dziękuję!!! Mnie właśnie chodzi najbardziej o wygode dzidziusia! Dlatego też pytam szukam i już sie interesuję :) Wyszukałam wózeczek, który jest dużo większy (gondola) od Quinny. Musze go jeszcze w sklepie obejrzeć. A jest to wózek Hauck Traxx Jaguar 4 lub Marlin 4. Jezeli ktos ma albo wie coś istotnego o tych wózkach bardzo prosze o info!!!
 
reklama
Dziewczyny chciałam wam przekazać iż jestem dumną posiadaczką X- landera X1. Wózek jest nie tylko lekki ale i fantastycznie sie prowadzi po kamieniach, krawężnikach , wybojach co moje dziecko bardzo lubi. Jedyną wada może być zbyt mały kosz na zakupy i brak w wyposażeniu torby ale od czego jest allegro :) Łatwo sie wpina do niego fotelik i wózek wyglada fantastycznie. Nie moge nic jeszcze powiedzieć o używaniu spacerówki gdyż Kamil jest za mały ale jak tylko będę używać przekaże Wam swoją opinię
 
Agawa dość ciekawy ten wózeczek!! :) Mam do Ciebie ogromną prośbę. Nigdzie jakoś nie moge odnaleźć wymiarów gondoli do tego wózeczka... Jak by nie był to dla Ciebie duży problem to super by było jak udałoby się Tobie wymierzyć tą gondolkę... Może wymiary masz gdzies podane w papierach dołączonych do wózka? CHodzi mi głównie o wewnętrzne wymiary gondoli i czy nie ma tam żadnych zwężeń w części środkowej? Ciekawa też jestem jakie ma wymiary siedzisko spacerówki... Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
 
dzieki na razie tylko pytam wstepnie bo troche jeszcze mi zostalo do rozwiazania i chce sie rozgladnac jeszcze raz dziekuje :D
 
Kochane mamusie powiedzcie mi prosze czy ktoras z was miala lub moze ma wózek ABC DESIGN NOVUS 3. Jezeli tak to prosze napiszcie mi o wadach i zaletach tego wózka. Będe bardzo wdzieczna :)
 
Hej dziewczyny. Czy któraś miała do czynienia z wózkiem marki Roan, typ Marita. To wózek głęboki ze spacerówką. Jeśli tak, to prosze o opinie.
 
w dziale Polecam - Odradzam w temacie Wózki na medal jest co nieco o Maricie. Po obejrzeniu go na żywo zdecydowałam się na kupno tego wózka, pozostaje wybrać tylko kolor i zamówić :)
 
A ja kupialam WYCHAMETA Breakera - za niecale 700zl i jestem zachwycona. jest mocny i wygodny. jest duzy, a ja mam 152cm, ale daje rade. a wszystcy mowili, ze padne predzej niz sobie poradze. sama laze na zakkupy, spacery i po lekarzach... Mam sposob- bo nie daje rady wozka zniesc - zjezdzam nim (oczywiscie pustym ;-) ), a potem znosze malego. spowrotem na odwrot ;-) wozek ma pol roku - i potrzebne mu tylko porzadne mycie ;-) w sumie to musialabym jeszcze podpompowac kola, ale jeszcze nie wymyslilam jak...
w kazdym razie, nie jest zly, a musze powiedziec, ze jak na nasze chodniki jest boski. musialam niestety zrezygnowac ze skepow, gdzie sa duze schodki, ale na male wciagam go spokojnie. wlasnie... kola.. polecam popmpowane - w sklepie mowili, ze w sumie takie sa lepsze, ale costam - bozyszku. nie wyobrazam sobie na tych chodnikach z takimi maluchami na plastikowych - podziwiam mamy, ktore daja rade...
 
ewa2500 pisze:
witam czy mozecie mi cos powiedziec o wozkach graco czy sa dobre i jak sie sprawuja w uzytku szczegolnie interesuja mnie te dla noworodkow takie polaczenie spacerowki z glebokim :laugh:
ja mam spacerówkę graco citisport :) jest rewelacyjna! lekka(wazy tylko 6 kg),zgrabna i ma skrętne koła...nie wyobrażam już sobie wózka z zablokowanymi kółkami ::) :p ma oczywiście 5 punktowe pasy bezpieczeństwa,pełną regulację oparcia i wszyscy mówią że jest ładny :)

mnie też się oczywiście podoba :) no i do tego cena naprawdę korzystna! :) juz sie nauczyłam że nie warto kupować wózków wielofunkcyjnych bo z reguły są ciężkie i nie mają pełnej regulacji oparcia :p
 
reklama
Do góry