reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Olka ja ma ten wozek, ale juzko specrowka. Mam go 2 dni wiec jeszcze dlugo nim nie jezdze, ale jestem zadowolona, tylko ma niezbyt duze siedzsko i maly kosz. Jest bardzo ladny i latwo sie prowadzi, wyglad solidnie. Napisz do sklpeu np. bazrek i niech ci podadza wymairy gondolki. No i ma duze kola, a to dla mnie podstawa po tej zimie.
 
reklama
Skusiłam się i kupiłam w miarę lekką spacerówkę (czas już najwyższy). Jest to wózeczek maclaren global buggy. Niestety nie dostałam żadnych papierów do niego (wózek z drugiej ręki) i nie mam pojęcia:
1. gdzie jest hamulec (a ponoć ma być zespolony)?
2. ponoć ma możliwość przedłużania rączek do prowadzenia, ale jak?
3. pod rączkami jest takie coś co zaznaczyłam na zdjęciu i nie wiem do czego to służy
4. ponoć jest możliwość podnoszenia (przedłużania siedziska) wraz z wiekiem dziecka, w jaki sposób?
Bardzo proszę o pomoc osoby posiadające maclareny (niekoniecznie ten model). Może razem dojdziemy co do czego w moim wózku.


win248786138ah.jpg
 
Kati o ile sie nie myle to ty miałaś haucka merlina,co sie stało?sprzedałaś go?
 
Nie, nie sprzedałam. Po prostu teraz na lato dokupiliśmy lekką spacerówkę (o ile 8,5 kg to lekka...). Mieliśmy zamiar kupić QUINNY ZAPP, bo jest najmniejszą spacerówką na świecie, ale niestety oparcie nie rozkłada się do leżenia, a moja niunia jak pospaceruje, to lubi sobie uciąć drzemkę.
Kupiłam właśnie używanego Maclarena Gobal Buggyi mam problem, o czym pisałam w poście powyżej, a Pani, która mi go sprzedawała nie posiadała papierów.
 
LILITH pisze:
A czy ktoras z was slyszala albo widziala ktorys z tych wozkow?
http://www.allegro.pl/item90252128_minilandia_wozeczek_scout_owal_ii_nowe_kolory_.html
http://www.allegro.pl/item91799017_scout_owal_ii_rewelacyjny_wozek_za_niska_cene.html

ja właśnie najprawdopodobniej kupie taki!cena znośna!opis również w miarę ...a opini nie słyszałam...ale naprawdę to max nad maxy ..więcej kasy chocbym chciała to nie bede w stanie dać...chętnie kupiłabym używany
 
witam czy mozecie mi cos powiedziec o wozkach graco czy sa dobre i jak sie sprawuja w uzytku szczegolnie interesuja mnie te dla noworodkow takie polaczenie spacerowki z glebokim :laugh:
 
Witam serdecznie :) Mam pytanie do doświadczonych mamuś które uzywały wózków firmy Quinny :) Zdecydowałam się już praktycznie na zakup wózka tej firmy model speedi, cały zestaw (spacerówka, gondolka i fotelik Maxi Cosi)
Moje pytanie dotyczy gondoli. Mam wątpliwości czy dzidzi jest w niej wygodnie? Ma ona lekkie przeweżenie no i nie należy do największych a raczej najszerszych. Termin porodu mam na początek października więc akurat na zimę. I mam wątpliwości czy z dodatkowymi śpiworkami i kocykami dzidzia mieści sie bez problemów w takiej gondoli.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi i rady :)
 
witam :laugh: czy mozecie mi powiedziec cos o wozkach graco jak sie sprawuja w uzytku itd szczegolnie interesuja mnie te polaczone z wkladka tj spacerowka z glebokim pozdrawiam serdecznie :D
 
reklama

ja mam graco quatro deluxe....dla nas rewelacja, super sie sprawdzil...jesli chcesz jeszcze cos wiedziec pisz na priva :)
ewa2500 pisze:
witam czy mozecie mi cos powiedziec o wozkach graco czy sa dobre i jak sie sprawuja w uzytku szczegolnie interesuja mnie te dla noworodkow takie polaczenie spacerowki z glebokim  :laugh:
 
Do góry