reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

no fakt wozeczek jest inny...ja wlasnie takie lubie...wszystko co jest inne:):):))Tu gdzie mieszkam co drugi wozek to bugaboo a ja juz na te wozki patrzec nie moge...coz wozek i moze ma wysoka cene bo tu kosztuje ok 970 euro plus dodatki ale tez pozniej sprzedam go za wysoka cene...:):):)):))
 
reklama
Kupilismy Roana i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi sie cudownie,mozna w nim pobujac dziecko, dosc dobra amortyzacja, przestronna gondola. Jedyny minus to waga okolo 14,5 kg. poza tym nie mam zadnych zastrzezen.
 
cześć Dziewczyny!!!
a może któraś mogłaby polecić wózek dla noworodka i rocznego dziecka....
bo tak się składa, ze jak urodzę córeczkę mój syn bedzie miał rok czasu i pewnie jeszcze nie nauczy się chodzić wieć mam problem z zapakowaniem dzieci do wóżka, a zależy mi na jakimś dobrym, żeby miał odpowiednią amortyzację no i był w miarę zwrotny Queny firma ma ok wózki ale nic na moje potrzeby...
jak możecie doradzic to prosze o pomoc
pozdrawiam
Justyna :)
 
justi zobacz tutaj, wózki bliżniacze akurat dla dwójki maluchó jedno oparcie się rozkłąda więc mluszek może spać, a drugi siedzieć
B0007W05OW.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg



http://www.target.com/gp/browse.htm...2-6699893-7560656?_encoding=UTF8&node=3580041
 
GAGA bardzo dziękuję!!!!!!!!!!
wpadnę na stronę i pooglądam....
pozdrawiam i miłego dzionka życzę
pa pa
 
reklama
Moze ktos ma Traxxa Jaguara 4 albo Merlina z gondolka? Napiszcie, prosze, czy jest duza, do ilu miesiecy dziecko sie wniej zmiesci. I ogolnie, czy polecacie te wozki. W Krakowie niestety ich nie ma i pozostaje mi zakup bez obejrzenia go na zywo ;(
 
Do góry