reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

od 8 miesiecy uzywam wozka tutek max plus
jest to wozek 3-funkcyjny z fotelikiem
bardzo podobny do drivera implastu,ale w/g mnie w porównaniu wypada duzo lepiej i sporo tańszy
(drivera ma kolezanka,po 3 miesiacach siadly sprezyny,ciagle cos sie im psuje-a to kolo odpadnie,a to raczka sie obluzuje-a u nas nic)
ma regulowaną wysokosć raczki co bylo dla nas bardzo ważne bo maż jest sporo wyzszy
po za tym fotelik w komplecie w kolorystyce calosci i duzo dodatkow w cenie 1.100 zl
podaje linka dla zainteresowanych:
http://www.krasnal.pl/artykuly.php?...=112&od=&idk=17738&idpp=0&hasid=buryju&lang=1
 
reklama
Leyna mam wózek roana i bardzo sobie go chwalę,chociaż jest dość ciężki,ale waga wszystkich wózków na podobnym stelażu jest porównywalna.
Teraz odpowiedzi:
1.Zarówno podnóżek, jak i oparcie są regulowane.Oparcie ma 5 stopni regulacji, a podnóżek możesz mieć opuszczony,lub podniesiony na prosto.
2.W spacerówce są szelki obejmujące dziecko w pasie,dlatego nie widać tego na zdjęciach :)
3.Nie ma wentylacji w budce ale wózek jest na tyle przestronny,że nie ma takiej potrzeby.
4. gondolka ma dodatkowe uchwyty po bokach,które można schować do bocznych kieszeni,żeby nie wisiały przy kołach.
Poza tym wózek w ogóle jest nieźle wyposarzony jak na tę cenę.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania,pisz śmiało na priva bo rzadko tu zaglądam, chętnie pomogę.
 
pierwszy raz widze na oczy cos takiego :laugh: Wierze, ze moze sie podobac, ja jedna jestem w tym wzgledzie tradycjonalistka ;)
 
Lilith! kosztuje w anglii przynajmniej stelaz ze spacerowka , ktora sie rozklada na plasko500funtow, do tego mozna dokupic dodatki typu pokrowiec na nozki, torba, ceny od 30 do 70 funtow.
A-ga przepraszam ze nie odpisywalam, ale nie zagladalam tutaj , caly ten zestaw kosztowal bez torby 560funtow.
 
reklama
Do góry