reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

ja też mam Klara juz serdecznie dość szukania wózka - może trzeba sobie zrobić przerwe i wrócic do tego tematu za jakiś czas ze świeżym umysłem :)
 
reklama
ja nie mam tapicerki ortalionowej w foteliku... w wozku owszem, ale fotelik jest normalny... dodam, ze nie od "kompletu"....


a wozek jest na miare swojej ceny... ja dalam za swoj 685 zl. w sklepie w Warszawie...
od ponad miesiaca wszedzie zalega snieg, a my jestesmy na spacerze codziennie... i rzadko zdarza nam sie znalezc ladnie odsniezony chodnik... ponad to czesto targam go po schodach czy do autobusu i ciagle sie o cos obija - bo nie mam sily obchodzic sie z nim delikatniej... dziecku nie przeszkadza telepanie po zaspach i nierownosciach, bo spi jak zabite... ;)
wiec jak na taki malo oszczedny tryb to wozek sie sprawdza... co wiecej, po umyciu wyglada jak nowy, bo emalia na stelazu jest super-niezniszczalna...

ogolnie jestem zadowolona, poza tym hamulcem, bo od razy bylo widac, ze to delikutasne ustrojstwo... ::)
no i trzeba smarowac czesto, bo skrzypia sprezyny w wahaczach... a mi sie nie zawsze chce, wiec jezdze skrzypiacym... ;)
moje dziecko jezdzilo 3 m-ce w gondoli i koniec... trzeba bylo przelozyc na spacerowke... po prostu swiat go zaczal interesowac, dlatego dobrze, ze Premier jest dwufunkcyjny...
zarowno do gondoli jak i spacerowki miesci sie dziecko w kombinezobie i grubym spiworze, wiec miejsca jest dosc duzo... ale juz roczne dziecko z takim ekwipunkiem do tej spacerowki ciezko bedzie upchac... ale z reszta do kazdej bedzie ciezko... ::)

wiec ja polecam Premiera jako pierwszy wozek, jaki do 6-7 miesiecy, a potem cos zupelnie innego...

i powiem Ci szczerze, ze wiekszosc dziewczyn ktore kupily duze wozki wielofunkcyjne z mysla ze pojezdza dluzej, po krotkim czasie rozgladaja sie zaczyms innym... :)
po prostu co innego zalozenia, a co innego praktyka...

teraz zaluje tylko troche, ze na te zimowa poniewierke nie kupilam uzywanego za pol ceny...



PS. i w ogole olej te skretna os, bo to najmniej istotny element, a czesto nawet klopotliwy... ;)
 
niteczka pisze:
Ja mam wózek Marlin Traxx by Hauck i jestem z niego strasznie zadowolona. Zestaw składa sięze spacerówki i gondoli. całość kosztuje 1700 zł. Jest mozliwość dokupienia fotelika samochodowego. Ja mam wersj e4 kołową, ale jest też 3 kołowy. Wozek sprawdza się idealnie na nierównościach.  Gorąco polecam bo to naprawdę świetny wózek!


niteczka, czy mogłabyś coś więcej o tyjm wózku napisać ?
Masz osobną sztywną gondolę ? Jak ci się sprawdza w zimie, jest wystarczająco szeroka ?
A co powiesz o zawieszeniu tego wózka ?
My do tej pory byliśmy zachwyceni wózkami na pasach, np. Baby Merc, ale tak sobie myślę po poczytaniu paru opinii, że faktycznie te pasy to jest świetna sprawa przy godnoli, a potem przy wiekszym dziecku i spacerówce może już być gorzej...

Będę wdzięczna za wszelkie opinie użytkowniczek Haucka Traxxa :)

Pozdrawiam,

Mariola
 
mi mama zakupila buggyboba implastu calkiem fajny wozek ale jaki jest w praktyce to dowiem sie w maju
 
Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić wózki TAKO, wiem, że są na allegro, ale chciałabym je zobaczyć ,,na żywo''.
Pzdrawiam
Kamila
 
Slyszalyscie moze jakies opinie o nowym wozeczku Wychametu? To spacerowka z nosidelkiem na duzych pompowanych kolkach.Prosze o rade bo widzialam na zywo i pani w hurtowni wychwalala pod niebiosa.Moze ktos mial taki?
www.wychamet.pl
 
AneczkaK Ja mam wychamet i jestem z niego zadowolona ale nie ten nowy typ tylko z tamtego roku :( moja znajoma zakupiła własnie w sobote ten typ o którym piszesz i dopiero go bedzie testowac na dniach bo dzidzius juz na wylocie :laugh: . Ja słyszałam duzo na temat wychamet złych i dobrych ja naleze do osób którym sie ten wózek podoba i w moich warunkach mieszkalnych sie sprawdza po sniegu tez sobie niezle smiga ;) . cytałaze niektóre dziewczyny sa niezadowolone ale chyba nie ma takiego wózka zeby wszystkie osoby sie onim dobrze wypowiadały ::) Jak go znajoma przetestuje to ci dam znac bo ty masz jeszzce duzo czasu ;)
 
reklama
Ja dzisiaj na forum poczytałam pozytywne opinie na temat Roana Marity i widziałam go na żywo i zaczynam się mocno zastanawiać czy jednak zamiast deltima focusa nie kupić właśnie Roana z jednego powodu: możliwości "poziuziania" malucha". Z doświadczenia z córą wiem, że czasem jak noworodek płacze to kilka takich ruchów wózka pomaga, deltim mi się w sumie bardziej podoba, ale strasznie sztywny. Roan widzę też ma foteliki samochodowe. Co sądzicie o tej firmie? Czy odnośnie fotelików samochodowych słyszałyście które lepsze: deltim czy roan?
 
Do góry