reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

A ja mam Deltima Focusa i nie jestem zbt zadowolona, ale moze fdaletyego, ze go kupilam uzywanego. Ale jest ciezki, kolka ma troche za male szczegolnie na te zaspy, doscy ciezko sie go pcha. Niewatpliwa zaleta jest: duza gondola i dosyc fajny wyglad. Ale juz nie moge sie doczekac jak zamienie go na spacerowke, tylko wciaz nie wiem jaka!!!!
 
reklama
:)
cześć dziewczyny!
Czy któraś z was zna , albo ma jakąś opinie na temat wózka Tako Natalia?
A może był ten temat już tu poruszany i możecie mnie nakierować?
Pozdrawiam
 
hej dziewczyny co do wózeczków to ja dzisiaj właśnie kupiłam wózeczek i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, to wózeczek nie na resorach tylko na pasach,daje duzo lepsza amortyzacje mozna dziecko w wozku bujac na kazdy sposób,pozatym koła są duże i wcale nie pompowane tylko cos jakby z gumy ,sądze że są lepsze od pompowanych,gdyz nie ma problemu z przebiciem lub z brakiem powietrza, mysle ze to dosyc wazne cechy, do mojego postu dołanczam fotke wózka,pozatym jestem w 26 tygodniu ciązy i tez kompletuje wyprawke gdyz sądze ze te parenascie tygodni raz dwa zleci a zreszta wszystkiego naraz nie da sie kupic bo kasiorki malo pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuski :laugh: i zycze udanych zakupów :D
 
milena25 ja myśle że nie cena stanowi o jakości a zresztą 530 zł to wcale nie tak mało ale jak na nowy wózek to rzeczywiscie nie drogo zycze miłego uzytkowania ja tez dzis właśnie zakupiłam wózeczek i jak narazie jestem bardzo zadowolona moj mąz też ;D pozdrawiamy
 
A co sądzicie o wózku Graco Quatro Deluxe.Bardzo mi się podoba jeździłam nim trochę po sklepie i powiem Wam że super się prowadzi,ale nie wiem jak się sprawdza na codzień bo wiadomo jakie u nas są drogi.Gdybyście miały jakieś info to napiszcie.


 
Teddy pisze:
Aga81 pisze:
Dziewczyny co do Focusa, to wyczytalam juz chyba wszystkie fora. Ja rodze w maju i tez zdecydowalam sie na niego. A to dlatego, ze ma jedna z najwiekszych gondolek na rynku w dodatku z podnoszonym dnem, tak ze jak dzidzia juz zapragnie siedziec, poprostu podnosi sie klapke i siedzi sobie w gondoli.

to rozwiazanie w ogole nie zdaje egzaminu, bo maluch po prostu sie zsuwa... katy ustawienia sa fatalne, a to co sie podnosi to taka plaska decha...
w Premierze jest identycznie i do dupy to wszystko...  ::)

wygodniej jest spacerowke rozlozyc na plasko, jest wtedy w leciutkim nachyleniu i dzidzia nie oglada sufitu budki tylko ma podglad na swiat, a jednoczesnie lezy prawie plasciutko, w dodatku boczne burty tworza jakby kolyske, co sprawia ze dzidzius jest w jednym miejscu a nie giba sie powyginany na boki jak przy podniesiueniu spodu w gondoli...


u nas sie sprawdza, dziecko sie nie zsuwa. Mamy trzy poziomy regulacji tej klapki-oparcia w gondoli

Regulowana raczka - bardzo przydatna rzecz, napewno jednak da sie bez niej zyc. Ale kiedys jezdzilam podobnym wozkiem i brak skladanej raczki powodowal ze stelaz nie miescil sie do bagaznika, brakowala wlasnie kilku cm, gdyby byla lamana - zmiescilby sie.

Spacrowke mamy jeszcze szersza niz gondolke - wiec byloby jeszcze wiecej luzu.
 

ja go posiadam....jest rewelacyjny....super sie prowadzi, jedna reka tez, bo wybojach tez jest spoko, generalnie nie widze jego minusow....jak sie go niesie zlozonbego to jest bardzo wygodnie, i zajmuje malo miejsca po zlozeniu.....POLECAM chcesz jeszcze cos wiedziec zapraszam na gg
Anna.U pisze:
A co sądzicie o wózku Graco Quatro Deluxe.Bardzo mi się podoba jeździłam nim trochę po sklepie i powiem Wam że super się prowadzi,ale nie wiem jak się sprawdza na codzień bo wiadomo jakie u nas są drogi.Gdybyście miały jakieś info to napiszcie.


 
reklama
Dzięki wielkie za odpowiedź.Gdybyś mogła mi jeszcze napisać czy wygodnie jest wkładać maluszka do tego nosidełka jak wózek jest zrobiony na głęboki bo w sklepie nie miałam jak tego sprawdzić:) źle był złożony wózek.Jeszcze raz dzięki.Pozdrowionka


 
Do góry