reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ta kosmiczna spacerowka o ktorej piszecie to dzielo firmy Stokke (robia tez swietne krzeselka dla dzieci). Jest niezla choc to typowy wozek miejski do ktorego zalet nalezy wysoko umiejscowione siedzisko co sprzyja zaspokajaniu ciekawosci dziecka. A swoja droga ma tez gondole w tej cenie (rzeczywiscie okolo 800 euro).
 
reklama
dzieki za rady chyba faktycznie lepiej na zywo go obejrzec ::) mam nadzieje ,ze tylko go znajde gdzies w Trojmiescie bo do Warszawy po wozek nie pojade :(
 
Mam pytanko dotyczace wózka Deltim Voyager , mianowicie, czy któras go ma i jak sie sprawuje, bo zastanawiam sie na kupnem (mam dosyc naszego).
Baaardzo prosze o informacje. ;D
tak wyglada:

voyagerspacer7rm.jpg
 
Tak jak pisałam wcześniej myślałam o X-landerze XA ale chyba raczej go nie kupię
No dobra ja dalej nie wiem co wybrać. Może któraś z was mi pomoże:
Potrzebuje wózka:
1. trójfunkcyjnego
2. na pompowanych lub piankowych 4 kolach
3. Koniecznie skrętne przednie kółka (NIE SKRĘTNA OŚ)
4. duża gondola (przewiewna - rodzę w V, z wywietrznikami w budzie)
5. Spacerówka (regulowane oparcie - NIE NA PASKACH, regulowany podnóżek)
6. Torba na zakupy - wielkość dowolna
7. cena nieważna (najwyżej będę szukać w komisie albo na allegro)
8. Fotelik z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa

jesli ktoś wie - jaki wózek spełnia te wymagania to błagam DAJCIE ZNAĆ!!!!!!!!!!!
Będę dozgonnie wdzięczna
 
Cześć witam was. Ja z majoweczek Myślałam wcześniej o X-landerze XA ale chyba raczej go nie kupię. No dobra i w ten sposób ja dalej nie wiem co wybrać. Może któraś z was mi pomoże:
Potrzebuje wózka:
1. trójfunkcyjnego
2. na pompowanych lub piankowych 4 kolach
3. Koniecznie skrętne przednie kółka (NIE SKRĘTNA OŚ)
4. duża gondola (przewiewna - rodzę w V, z wywietrznikami w budzie)
5. Spacerówka (regulowane oparcie - NIE NA PASKACH, regulowany podnóżek)
6. Torba na zakupy - wielkość dowolna
7. cena nieważna (najwyżej będę szukać w komisie albo na allegro)
8. Fotelik z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa

jesli ktoś wie - jaki wózek spełnia te wymagania to błagam DAJCIE ZNAĆ!!!!!!!!!!!
Będę dozgonnie wdzięczna

 
głuszek pisze:
2. na pompowanych lub piankowych 4 kolach
3. Koniecznie skrętne przednie kółka (NIE SKRĘTNA OŚ)

a jak Ty to sobie wyobrazasz???
takich rzeczy to nawet w Erze nie ma... ;)

skretne pompowane kolo to tylko w trojkolowcu... chociaz nie polecam, bo destabilizuje wozek...
 
Slyszalam ze wozek IMPLAST DRIVER 4XL jest swietny, jedna rzecz tylko zniecheca a wlasciwie dwie, bo cena nie najnizsza:) Otoz, widze na zdjeciu gondole, ktora potem mozna przeksztalcic w spacerowke. Ja widzialam takie wozki gdzie spacerowy ma funkcje głebokiego i poprostu do spacerowki wklada sie nosidelko. Jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie, spodziewam sie pierwszego dzidziusia stad moje pytanie i prosba o porade w tej kwestii. Jak to jest? Czy lepiej kupic taki wozek gdzie jest nosidelko, jak wyciagniesz to szybciutko zmieniasz w spacerowke? Pomozcie prosze! Dzidzius ma przyjsc na swiat w czerwcu wiec bedzie cieplutko.

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Ja mam X-Landera X3, czterokołowiec, skrętne przednie koła, co prawda mam go 2 miesiące w użyciu, ale póki co jestem przezadowolona, a w takich warunkach jak tegoroczna zima i zaspy sprawdza się rewelacyjnie!
 
Do góry